Technik Utrzymania Ruchu

26 kwietnia 2019
oferta nieaktualna
Firma:CEREAL PARTNERS POLAND TORUŃ-PACIFIC
Lokalizacja:Toruń/Lubicz, kujawsko-pomorskie, Polska

Opis

Zakres zadań:

Zapewnienie poprawnego funkcjonowania linii produkcyjnych poprzez:

  • wykonywanie zadań planowej obsługi technicznej oraz usuwania awarii w zakresie mechaniki urządzeń produkcyjnych
  • zgłaszanie potrzeb na części zamienne
  • analizę występujących awarii
  • zgłaszanie pomysłów usprawnień organizacyjnych i technicznych

Wymagania

Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowany mechanik, elektryk, elektro-mechanik, automatyk, elektronik
  • minimum roczne doświadczenie w zakresie konserwacji i naprawach maszyn produkcyjnych,
  • mile widziane kwalifikacje energetyczne (Grupa 1 do 1 kV; Grupa 2; Grupa 3)
  • umiejętność obsługi komputera (MS Outlook, Word, Excel);
  • mile widziana znajomość SAPa oraz języka angielskiego
Rozwinięte kompetencje w zakresie:
  • komunikacji
  • kreatywności
  • pracy zespołowej
  • zarządzania czasem
  • wielozadaniowości

Oferta

Oferujemy:
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży FMCG
  • ambitne wyzwania zawodowe
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • przyjazną atmosferę pracy
  • bogaty pakiet socjalny
  • Nieograniczony dostęp do płatków i batoników w czasie pracy :)
Jak można złożyć aplikację:
  • mailowo na adres rekrutacja@cppl.nestle.com z nazwą stanowiska w tytule oraz dopiskiem czy praca w Toruniu czy w Lubiczu
  • osobiście na recepcji, ul Szosa Lubicka 38/58, 87-100 Toruń
  • za pomocą portalu praca.pl - kliknięcie poniższego przycisku "Aplikuj Teraz"