Pracownik Magazynu

23 kwietnia 2019
oferta nieaktualna
Firma:Żabka Polska Sp. z o.o.
Lokalizacja:Plewiska (pow. poznański), wielkopolskie, Polska

Opis

Twoje zadania:
  • rozładunek i załadunek towaru przy pomocy wózka widłowego przy pomocy wózka widłowego (możliwość zdobycia uprawnień UDT)
  • obsługa skanera
  • inwentaryzacja towaru
  • kontrola stanów magazynowych
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej

Wymagania

Oczekujemy:
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy na wózku bocznym wysokiego składowania)
  • posiadania uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • gotowości do pracy w systemie III zmianowym
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • dokładności, odpowiedzialności i uczciwości
  • umiejętności pracy pod presją czasu

Oferta

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (stawka zasadnicza + premia miesięczna)
  • transport do/i z pracy lub dodatek transportowy
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju (w tym szkoleń pracowniczych)
  • wybrane przez Ciebie benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe)
  • możliwość budowania wyjątkowej atmosfery pracy