Specjalista ds. eksportu

21 marca 2019
oferta nieaktualna
Firma:Verona Products Professional Sp. z o.o.
Lokalizacja:Sochaczew, mazowieckie, Polska

Opis

Zakres obowiązków:
  • Pozyskiwanie i obsługa klientów zagranicznych
  • Negocjacje handlowe, zapewnienie wsparcia klienta oraz budowanie długofalowych kontaktów biznesowych
  • Kompleksowa realizacja procesu sprzedaży: konstruowanie i prezentacja ofert
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Realizacja zadań i planów sprzedażowych
  • Wspieranie pracy działu eksportu w firmie
  • Realizacja polityki handlowej firmy
  • Ewidencja i prowadzenie korespondencji handlowej
  • Dbanie o przepływ informacji wewnątrz firmy

Wymagania

Wymagania:
  • Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Mile widziana znajomość dodatkowego języka
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Znajomość procedur eksportowych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość marketingu konsumenckiego
  • Samodzielność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Orientacja na klienta i inicjatywa w działaniu
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Wykształcenie wyższe

Oferta

Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Praca w młodym, przyjaznym i twórczym środowisku
  • Możliwość wyjazdów międzynarodowych