Team Leader / Brygadzista

18 lutego 2019
oferta nieaktualna
Firma:Staff In sp. z o.o.
Lokalizacja:Robakowo, wielkopolskie, Polska

Opis

Oferujemy:
  • Umowę o pracę i bezpośrednie zatrudnienie z naszym Klientem od pierwszego dnia
  • 4.000 złotych brutto miesięcznie
  • Podwyżkę dla najlepszych po 3 miesiącach
  • Pracę w nowo otwartym magazynie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia menadżerskiego
  • Benefity

Wymagania

Opis stanowiska:

Realizacja wyznaczonych celów poprzez zarządzanie zespołem około 20 pracowników magazynowych, to jest:

  • Planowanie i delegowanie zadań
  • Kontrola wykonania pracy z dbałością o wskaźniki KPI
  • Motywowanie
  • Przekazywanie wiedzy, szkolenie nowych członków zespołu
  • Koordynacja i optymalizacja procesów logistycznych
  • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów

Oferta

Wymagania:
  • Doświadczenie w gospodarce magazynowej
  • Pozytywne nastawienie i umiejętności interpersonalne
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność nadzorowania i motywowania innych
  • Znajomość obsługi komputera + MS Excel

Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w zarządzaniu!