Lider Zespołu w Dziale Przepływu Towaru

25 lutego 2019
oferta nieaktualna
Firma:IKEA Retail sp. z o.o.
Lokalizacja:Warszawa - Targówek, mazowieckie, Polska

Dobrze się składa, że się spotkaliśmy. Patrzysz na świat inaczej niż większość ludzi. Wierzymy, że wartości, jakimi się kierujesz są ważniejsze niż twoje dotychczasowe doświadczenie. Oferujemy stanowiska pełne wyzwań, odpowiedzialnych zadań i inspiracji do ciągłego rozwoju. W IKEA każdy dzień jest inny. Spójrz z nami na świat z innej perspektywy.

Wymagania

O Tobie:
  • masz silne zdolności przywódcze i min. 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu oraz rozwoju zespołów w ramach sprzedaży detalicznej/komercyjnej,
  • dobrze znasz procesy logistyki magazynowej i dystrybucji oraz posiadasz doświadczenie w obszarze e-commerce/mutlichanelling,
  • kształciłeś się na kierunku logistyka lub zarządzanie,
  • posiadasz praktyczną znajomość zasad przepływu towaru w magazynie,
  • masz zdolności taktyczne i operacyjne,
  • wiesz jak ukierunkować pracowników, dajesz im jasne wskazówki oraz śledzisz ich postępy,
  • umiesz wyznaczać priorytety i efektywnie organizować pracę swoją i zespołu, aby maksymalnie wykorzystać przeznaczony na nią czas,
  • kreatywnie podchodzisz do rozwiązywania codziennych sytuacji w pracy,
  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim w mowie i w piśmie,
  • jesteś elastyczny i dyspozycyjny do pracy w systemie zmianowym oraz weekendowym,
  • posiadasz uprawnienia do obsługi wózka widłowego certyfikowane przez UDT (mile widziane).
O stanowisku:

Jako Team Leader w Dziale Przepływu Towaru będziesz wspierał managera w prowadzeniu, rozwijaniu i inspirowaniu Zespołu Przepływu Towaru, aby zapewnić dostępność produktów poprzez dbałość o efektywny przebieg procesu uzupełniania i dystrybucji towaru w sklepie. Mimo że nie będziesz miał bezpośredniego kontaktu z klientem, będziesz współodpowiedzialny za satysfakcję klienta wynikającą z dostępności asortymentu w sklepie.

Główne zadania:
  • zapewnianie efektywnego funkcjonowania operacji logistycznych w sklepie,
  • realizacja celów dotyczących obszaru logistyki w sklepie,
  • spełnianie celów jakościowych i ilościowych oraz utrzymywanie zapasów w magazynach na poziomie spełniającym wymagania klientów,
  • umożliwienie rozwoju swoim pracownikom zgodnie z ich indywidualnymi zdolnościami i doświadczeniem,
  • wspieranie zespołu sprzedaży we wspólnym dążeniu do jak największej satysfakcji naszych klientów.
Chcemy:
  • abyś został z nami na dłużej - zapewniamy umowę o pracę,
  • abyś rozwijał się #potwojemu – stworzymy ścieżkę rozwoju, która będzie odpowiadała na Twoje potrzeby,
  • zadbać o poczucie bezpieczeństwa Twoje i Twojej rodziny - oferujemy opiekę medyczną i plan emerytalny oraz ubezpieczenie NNW,
  • doceniać Twoje osiągnięcia,
  • dać Ci możliwość wyboru dodatkowych benefitów

Spodziewamy się, że rynek artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce potroi się do 2035 roku, z IKEA jako liderem branży. Grupa IKEA jest światowym liderem w urządzaniu domu. Jesteśmy firmą, która kieruje się wartościami, a domowe życie jest naszą prawdziwą pasją. Naszą wizją jest tworzenie lepszych warunków codziennego życia dla wielu ludzi.