Magazynier / Pakowacz

20 lutego 2019
oferta nieaktualna
Firma:QUIOSQUE
Lokalizacja:Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska

Opis

Zadania:
  • pakowanie produktów do wysyłki wg przyjętych standardów
  • przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji w magazynie
  • ścisła współpraca z innymi działami w firmie (np. Biuro Obsługi Klienta, Księgowość)
  • bieżące raportowanie do Koordynatora Magazynu
  • inne prace magazynowe

Wymagania

Wymagania:
  • preferowane osoby z doświadczeniem w pracy magazynowej
  • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu
  • znajomość obsługi komputera lub programów magazynowych
  • poczucie estetyki
  • dokładność, sumienność

Oferta

Oferujemy:
  • pracę w systemie 1-2 zmianowym od poniedziałku do piątku
  • dobre warunki pracy i stabilność zatrudnienia (umowa o pracę + premia)
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • szkolenie wprowadzające
  • miłą atmosferę pracy