Kierowca kat. B, C zastępczy

13 lutego 2019
oferta nieaktualna
Firma:Remondis Medison Sp. z o.o.
Lokalizacja:Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis

Opis stanowiska:
  • Obsługa placówek medycznych ze wskazanego terenu polegająca na odbieraniu odpadów oraz przekazywaniu ich do miejsca unieszkodliwienia,
  • Praca w delegacji, noclegi w hotelach.

Wymagania

Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. B i C;
  • Karta kierowcy;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Mile widziane uprawnienia ADR;
  • Dyspozycyjność;
  • Rzetelność;
  • Komunikatywność;
  • Niekaralność;
  • Preferowane miejsce zamieszkania woj. śląskie, małopolskie, opolskie.

Oferta

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwości rozwoju i szkolenia.