Magazynier

31 stycznia 2019
oferta nieaktualna
Firma:Mispol S.A.
Lokalizacja:Białystok, Suwałki, podlaskie, Polska

Opis

Od kandydatów oczekujemy:
  • Uprawnienia na wózki jezdniowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym

Wymagania

Zakres obowiązków:
  • Przewóz surowców
  • Rozładunek surowców i materiałów
  • Wydawanie surowców i materiałów do produkcji
  • Wystawianie dokumentów przyjęcia surowców i materiałów
  • Kontrola warunków transportu

Oferta

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet dodatków pozapłacowych: Świadczenia pieniężne na działalność sportową, kulturalną Pracownika i jego rodziny; Dofinansowanie do przedszkola i wyprawki szkolnej Twojego dziecka; Prezenty świąteczne dla Pracowników i ich dzieci (świadczenia pieniężne, paczki świąteczne, choinka świąteczna dla dzieci); Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej przez Pracownika i członków jego rodziny; Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia zdrowotnego przez Pracownika i członków jego rodziny; Posiłki regeneracyjne