Kierowca - transport krajowy

23 stycznia 2019
oferta nieaktualna
Firma:CRL Sp. z o.o.
Lokalizacja:Radom, mazowieckie, Polska

Opis

Zatrudnienie w oparciu o samozatrudnienie

Zakres obowiązków:
  • dowożenie czystej odzieży do Klientów na terenie całej Polski,
  • rozkładanie czystej odzieży do skrytek zgodnie z nazwiskiem na etykiecie i opisem na skrytce,
  • odbiór od Klientów odzieży brudnej do prania,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

Wymagania:
  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej otwarcia,
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów o różnych gabarytach,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • obowiązkowość, sumienność i dyspozycyjność,
  • komunikatywność,
  • aktualna książeczka dla celów sanitarno – epidemiologicznych.
  • gotowość do wyjazdów w trasy 12-14 godzinne.

Oferta

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie w granicach 6500 zł netto +VAT
  • długotrwała współpraca
  • samochód wraz z pokryciem kosztów eksploatacji,
  • flota samochodów do 3 lat (samochody wyposażone w ABS, klimatyzację, kontrolę trakcji)
  • szkolenie wprowadzające w nowe obowiązki,
  • przydzielone stałe trasy w stałe dni tygodnia,
  • codzienne powroty z trasy,
  • wolne weekendy,
  • intersującą praca w dynamicznym zespole