Operator linii produkcyjnej / operator wózka widłowego

20 grudnia 2018
oferta nieaktualna
Firma:Eden Springs Sp. z o.o.
Lokalizacja:Grodzisk Wielkopolski, wielkopolskie, Polska

Opis

Zadania na stanowisku:
  • Wykonywanie prac na linii produkcyjnej zgodnie ze standardami HACCP
  • Rotacyjne wykonywanie zadań na stanowisku pracy – obsługa linii produkcyjnej
  • Wykonywanie prac w punkcie przeładunku
  • Wykonywanie prac konserwacyjno-remontowych
  • Kontrolowanie jakości produktu i surowców wykorzystanych w produkcji
  • Wykonywanie prac załadunkowo - przeładunkowych z wykorzystaniem wózka widłowego

Wymagania

Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w dynamicznej, międzynarodowej organizacji

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca III zmianowa

Oferta

Nasze oczekiwania:
  • Ważna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

  • Uprawnienia na wózek widłowy i wymianę butli gazowych