Magazynier

28 grudnia 2018
oferta nieaktualna
Firma:Logwin Poland Sp. z o.o.
Lokalizacja:Wojkowice k. Wrocławia, dolnośląskie, Polska

Opis

Zadania:
  • Odpowiedzialność za zadania operacyjne w magazynie: rozładunek, przyjęcie towaru do magazynu, kompletacja zamówień, załadunek towaru;
  • Wewnątrz magazynowe przemieszczanie towarów;
  • Wykonywanie czynności kontrolnych;
  • Wykonywanie prac wykończeniowych: etykietowanie towarów, pakowanie, przepakowywanie, paletyzowanie;
  • Monitorowanie i zgłaszanie różnic w stanie zapasów, szkód i sytuacji potencjalnie niebezpiecznych;
  • Dbałość o porządek i bezpieczeństwo w magazynie.

Wymagania

Oczekiwania:
  • Uprawnienia na wózki widłowe;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynach wysokiego składu;
  • Umiejętność pracy w zespole, elastyczne nastawienie do pracy;
  • Uczciwość i kultura osobista;
  • Możliwość podjęcia pracy docelowo dwuzmianowej, od poniedziałku do piątku.

Oferta

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole, w nowo powstałym oddziale firmy;
  • Dostęp do bezpłatnego pakietu medycznego;
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport oraz dodatkowe benefity związane z Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych.