Operator / Kierowca

3 grudnia 2018
oferta nieaktualna
Firma:DTH Selection
Lokalizacja:Kraków, Oświęcim, Tarnów, Nowy Sącz, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Skawina, Wieliczka, Andrychów, Trzebinia, Wadowice, Kęty, Myślenice, Brzesko, Limanowa, Rabka Zdrój, Dąbrowa Tarnowska, Brzeszcze, Niepołomice, Krynica Zdrój, S, małopolskie, Polska

Opis

Zakres obowiązków:
  • Opieka nad powierzonym sprzętem (samochód z przyczepą 3,5 t, mini żuraw).
  • Dostarczanie i rozstawianie sprzętu na terenie budowy (obszar całej Polski).
  • Pomoc w obsłudze maszyn przy realizacji zlecenia.

Wymagania

Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie z pracą na żurawiach bądź z transportem HDS.
  • Wykształcenie techniczne (np. mechanik, elektromechanik).
  • Prawo jazdy kat. B + E.
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych.
  • Mile widziane uprawnienia ŻII.
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność pracy zdalnej.
  • Duża odpowiedzialność i samodzielność.

Oferta

Firma oferuje:
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym).
  • Specjalistyczne szkolenia wdrażające.
  • Narzędzia pracy (samochód z przyczepą 3,5 t, mini żuraw).
  • Płatne nadgodziny.
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie.