Manager ds. projektów transportowych

29 października 2018
oferta nieaktualna
Firma:Arriva Polska Sp. z o. o.
Lokalizacja:Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis

Zadania:
  • Przygotowywanie projektów biznesowych na rynku przewozów pasażerskich (autobusy, kolej)
  • Tworzenie biznes planów na przetargi oraz projekty komercyjne
  • Przedstawianie analiz, raportów i rekomendacji dotyczących możliwości realizacji działań przewozowych
  • Ocena ryzyka biznesowego
  • Prowadzenie analiz działań konkurencyjnych i trendów rynkowych
  • Monitorowanie rynku przewozów pasażerskich
  • Współuczestnictwo w definiowaniu kluczowych obszarów, które przyczynią się do rozwoju usług przewozowych.

Wymagania

Wymagania:
  • Dobra znajomość rynku przewozów pasażerskich lub mocne zainteresowanie w tym kierunku
  • Umiejętności negocjacyjne poparte doświadczeniem
  • Kilkuletnie doświadczenie w branży przewozowej
  • Umiejętność pracy projektowej oraz dobra organizacja pracy samodzielnej
  • Doświadczenie w przygotowaniu biznes planów od A do Z
  • Umiejętności analityczne i przedstawiania rekomendacji
  • Kreatywność i umiejętność odnajdowanie niekonwencjonalnych rozwiązań
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • Znajomość programów Excel, Power Point
  • Znajomość języka angielskiego min. B2

Oferta

Oferujemy:
  • Możliwość realizacji ambitnych zadań i rozwoju zawodowego
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Stabilne zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Benefit system