Kierownik Działu Spedycji Międzynarodowej Drobnicowej

18 października 2018
oferta nieaktualna
Firma:ROHLIG SUUS Logistics SA
Lokalizacja:Czeladź, śląskie, Polska

Opis

Zadania:
  • Kierowanie pracą zespołu 14 spedytorów
  • Opracowanie i realizacja założeń budżetowych
  • Optymalizacja procesów i kosztów spedycyjnych, negocjacje cenowe
  • Podtrzymywanie i budowa dobrych relacji z Klientami i podwykonawcami
  • Nadzór nad rozwojem i organizacją transportów PTL
  • Koordynowanie i optymalizacja międzynarodowych linii drobnicowych
  • Wspieranie działu sprzedaży w rozwoju Klientów
  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom

Wymagania

Oczekiwania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie spedycyjnej lub transportowej
  • Znajomość rynku transportowego oraz zagadnień związanych z przewozami drobnicowymi
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną konwersację z klientami
  • Umiejętność negocjacji z dostawcami i klientami

Oferta

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku, karta Multisport i inne);
  • Samodzielną pracę w mocno rozwijającej się organizacji;
  • Możliwości realizacji zawodowej, szkoleń oraz dalszego rozwoju w ramach organizacji;
  • Praca z dynamicznym, zgranym zespołem;