Koordynator Transportu

18 października 2018
oferta nieaktualna
Firma:AUDIT Doradztwo Personalne
Lokalizacja:okolice Zielonej Góry, lubuskie, Polska

Opis

OPIS STANOWISKA:

  • zarządzanie flotą samochodową i podległymi kierowcami na trasach międzynarodowych,
  • realizacja zleceń transportowych,
  • weryfikacja dokumentów przewozowych,
  • kontrola kosztów oraz kontrola jakości transportu

Wymagania

WYMAGANIA:

  • dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację,
  • znajomość pakietu MS OFFICE,
  • mile widziane jest doświadczenie w branży transportowej

Oferta

OFERUJEMY:

  • umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • możliwość uzyskania wysokich premii,
  • dofinansowanie kursów językowych oraz studiów podyplomowych,
  • opieka w postaci wysokich dodatków świątecznych, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie karty rekreacyjno-sportowej, ubezpieczenie grupowe, imprezy integracyjne