Spedytor Morski

24 września 2018
oferta nieaktualna
Firma:ROHLIG SUUS Logistics SA
Lokalizacja:Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis

Obowiązki:
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów firmy poprzez przyjmowanie i sprawną realizację zleceń dotyczących przesyłek morskich LCL w eksporcie i w imporcie,
  • Utrzymywanie i rozwój współpracy z podwykonawcami firmy,
  • Realizacja założeń budżetowych,
  • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami, optymalizacja kosztów,
  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom.

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, 1-2 lata doświadczenia w spedycji morskiej,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Biegła obsługa programu EXCEL,
  • Bardzo dobra znajomość rynku transportowego oraz zagadnień związanych z frachtem morskim,
  • Znajomość procedur celnych,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Lojalność.

Oferta

Oferujemy:
  • Realizowanie ambitnych zadań w innowacyjnej organizacji,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę,
  • Możliwość realizacji zawodowej, szkoleń oraz dalszego rozwoju w ramach organizacji,
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie grupowe i inne),
  • Pracę w młodym zespole i dobrą atmosferę.