NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Wózek BASIC TRUCK PROMAG

Wózek BASIC TRUCK PROMAG
PROMAG
DostawcaPROMAG S.A.
MarkaPROMAG
Ręcznego prowadzeniaTak
Z podestem dla operatoraNie
Rok produkcjiNowy
Udźwig [kg]1000
Wysokość podnoszenia [mm]3300
Szerokość korytarza roboczego [mm]2150

Kontakt w sprawie oferty

PROMAG S.A.
ul. Romana Maya 11
61-371 Poznań
+48 61 655 82 00
+48 61 655 82 03
www.promag.pl
promag@promag.pl

Firma PROMAG S.A. oferuje swoim klientom zarówno wózki podnośnikowe ręczne, jak i elektryczne. Wózki ręczne wymagają użycia siły mięśni człowieka w celu przepchnięcia wózka z towarem. Drugim rodzajem są wózki podnośnikowe elektryczne, gdzie całkowite wyeliminowanie ręcznej obsługi wózka możliwe jest dzięki elektrycznemu napędowi jazdy, jak i podnoszenia. Firma PROMAG S.A. w swojej ofercie prezentuje nowość w ofercie- wózki podnośnikowe  BASIC TRUCK, do wyboru z podnoszeniem na 2,5 m oraz 3,3 m.

Pierwsze wózki widłowe wyprodukowano prawie sto lat temu. Stanowiły one wsparcie w zakresie transportu wewnętrznego dla szybko rozwijającego się przemysłu. Wózki te
okazały się na tyle wydajne i przemyślane konstrukcyjnie, że do dnia dzisiejszego podstawowe ich elementy są stosowane przez projektantów wózków widłowych.

Wózek widłowy podnośnikowy składa się ze stalowej ramy, silnika, osprzętu, wideł, karetki z najbardziej charakterystycznym elementem - masztem. Od czasów pierwszego wózka widłowego zaszły jednak pewne zmiany. Projektanci skupiają się na zaprezentowaniu klientom urządzeń, które będą zwrotne, kompaktowe, wydajne, a także nowoczesne. Z roku na rok zwiększa się gama oferowanych modeli wózków.

Firma PROMAG S.A. oferuje swoim klientom zarówno wózki podnośnikowe ręczne, jak i elektryczne. Wózki ręczne wymagają użycia siły mięśni człowieka w celu przepchnięcia wózka z towarem. Drugim rodzajem są wózki podnośnikowe elektryczne, gdzie całkowite wyeliminowanie ręcznej obsługi wózka możliwe jest dzięki elektrycznemu napędowi jazdy, jak i podnoszenia. Firma PROMAG S.A. w swojej ofercie prezentuje nowość w ofercie- wózki podnośnikowe BASIC TRUCK, do wyboru z podnoszeniem na 2,5 m oraz 3,3 m.

Wózek podnośnikowy BASIC TRUCK idealnie wypełnia lukę między wózkami z ręcznym podnoszeniem, a profesjonalnymi urządzeniami do transportu pionowego. BASIC TRUCK jest idealnym rozwiązaniem przy mało intensywnym składowaniu oraz transporcie towarów w magazynie na krótkie dystanse. Ergonomiczny kształt dyszla i możliwość obsługi zarówno prawą, jak i lewą ręką zapewniają wysoki komfort użytkowania i łatwe manewrowanie wózkiem.

Wózki te charakteryzują się stosunkowo niewielkim korytarzem roboczym pozwalającym na pracę w wąskich przestrzeniach magazynowych o wymiarze 2150 mm. Wózek BASIC TRUCK  wyposażony jest w bezobsługowy akumulator AGM zapobiegający możliwości wycieku elektrolitu. W przypadku tego typu akumulatorów nie ma potrzeby posiadania specjalnej akumulatorni, czy też odpowiedniej wentylacji pomieszczeń. Dzięki bezobsługowemu akumulatorowi AGM oraz wbudowanemu prostownikowi wózek jest zawsze gotowy do pracy. Serwisowanie wózków jest bezproblemowe, co gwarantują sprawdzone podzespoły znanych marek, m.in. zespół sterowania firmy CURTIS.  

Oferta PROMAG S.A. obejmuje również szybką i fachową opiekę serwisową wózków na terenie całej Polski. Wózki są wyposażone we wskaźniki naładowania baterii oraz liczniki motogodzin, dzięki którym możliwe jest rozpisanie czynności serwisowych. Wszystkie wskaźniki kontrolne: stanu akumulatora, licznik motogodzin, wyłącznik bezpieczeństwa oraz kluczyk znajdują się w dobrze widocznym miejscu na obudowie wózka.

Szeroki wybór wózków proponowany przez firmę PROMAG S.A. pozwala na dostosowanie oferty do specyficznych wymagań klientów rynku. 

Firma PROMAG S.A. działa na polskim rynku logistyki wewnętrznej od prawie 35 lat. Dewizą firmy jest kompleksowa obsługa Klientów w zakresie doradztwa, projektowania, dostawy, montażu, serwisu i przeglądów okresowych oferowanych urządzeń.

W ofercie firmy PROMAG S.A.  Klienci znajdą wszystko to, co jest niezbędne do sprawnego funkcjonowania magazynu i transportu wewnętrznego, a więc regały, wózki, doki przeładunkowe, suwnice, żurawie, dźwigniki, wciągniki, urządzenia i materiały do pakowania, palety, pojemniki, drabiny oraz meble metalowe.

Prawie na samym początku istnienia firmy zrodziła się idea, aby być jak najbliżej Klientów. W chwili obecnej sieć sprzedaży firmy to 10 Oddziałów i Centrala w Poznaniu.
 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 01-2019EMIL - 01-2019EMIL - 12-2018EMIL - 12-2018EMIL - 11-2018EMIL - 11-2018EMIL - 10-2018EMIL - 10-2018Zobacz więcej publikacji