NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Ekonomiczny UniCarierrs model DX 20

Ekonomiczny UniCarierrs model DX 20
DostawcaPOLSAD Jacek Korczak
MarkaUNICARRIERS
Udźwig [kg]2000
Wysokość podnoszenia [mm]7000
Szerokość korytarza roboczego [mm]3845

Kontakt w sprawie oferty

POLSAD Jacek Korczak
ul. Holenderska 14
99-300 Kutno
+48 24 254 79 58
+48 24 254 44 02
www.polsad.net.pl/pl,nissan
sekretariat@polsad.net.pl

Doskonała seria wózków UniCarriers DX20, sprawdzająca się w wielu obszarach zastosowań, w wersjach dedykowanych określonym dziedzinom, wózki mogą być doposażone w opcjonalne wyposażenie, pozwalające, na zwiększenie parametrów eksploatacyjnych czy komfortu pracy.

Wózek UniCarriers  DX 20 odzwierciedla dążenie firmy UniCarriers  do projektowania i dostarczania produktów o najwyższej wartości, łączących w sobie najbardziej zaawansowane technologie dostępne w branży wózków widłowych. Wspierani przez lata doświadczeń i badań stworzyliśmy i dostarczyliśmy tej serii najnowocześniejsze silniki. Ultra niska emisja spalin, połączona z tradycyjnie solidną konstrukcją stworzyły nowy standard, za którym inni mogą tylko próbować nadążyć.

UniCarriers  DX 20 został zaprojektowany i wykonany, tak aby umożliwiać ciężką pracę. Umożliwia on przemieszczanie ładunków z dużą prędkością oraz podnoszenie lub powolną jazdę z niezwykłą dokładnością, zależnie od potrzeb użytkownika. Niezależnie od tego, co potrzebujesz przenieść, potężne silniki firmy UniCarriers , wysokowydajne pompy hydrauliczne oraz doskonała stabilność powodują, że ta seria jest jedną z najszybszych i najbardziej wydajnych w swojej klasie.

Dźwignie typu FINGERTIP usytuowane z prawej strony umożliwiają szybszą pracę bez ryzyka utraty kontroli nad ładunkiem. W wózku UniCarriers  DX 20 montowane są różne rodzaje masztów, począwszy od standardowego 2-stopniowego a skończywszy na 3-stopniowym ( unikalny typ OPTIVIEW w opcji).

Korzystając z zaawansowanych technologii silników opracowanych przez UniCarriers , wózek widłowy UniCarriers DX 20 spełnia normy emisji spalin obowiązujące w Europie, USA i Japonii. Ponadto oferują one połączenie wysokiej wydajności w trakcie pracy z niskim zużyciem paliwa. Z uwagi na to, że nie ma dwóch identycznych operatorów, kierownica wyposażona jest w dużą możliwość przesuwania w przód i w tył (wraz z funkcją zapamiętywania) oraz dostosowania odpowiedniej wysokości położenia kierownicy. Jako opcja dostępny jest również komfortowy fotel, umożliwiający dalsze polepszenie warunków pracy operatora i ograniczający jego fizyczne zmęczenie w trakcie najbardziej wymagającej pracy.

Osprzęt Testowy (BITE) posiada zintegrowane funkcje samosprawdzające i informujące. Ułatwia to rozwiązywanie problemów i pozwala oszczędzić czas. W przypadku awarii, na wyświetlaczu LCD pojawia się ostrzeżenie. Ergonomiczne rozwiązanie, wykorzystujące siłownik gazowy pozwalający na łatwą wymianę zbiornika z gazem, które zabezpiecza przed urazem pleców i sprawia, że wymiana butli jest szybsza i łatwiejsza.

Od ponad pół wieku temu firma NISSAN FORKLIFT projektuje i produkuje wysokowydajne i innowacyjne urządzenia do przeładunku towarów na światowe rynki. Posiada fabryki w Japonii, USA, Holandii i Hiszpanii, rocznie firma sprzedaje ok. 40 tys. wózków widłowych z czego jedną czwartą w Europie. Nissan Foklift wykorzystuje swoją przewagę konkurencyjną w dziedzinie projektowania wózków widłowych - od najlepszych rozwiązań silników i układów elektrycznych po bezpieczeństwo, komfort i wydajność pracy operatora.

NISSAN MOTOR LTD to globalny producent, jednych z najbardziej popularnych na świecie i trwałych samochodów i wózków widłowych. Jako jeden z czołowych producentów NISSAN FORKLIFT oferuje pełną gamę urządzeń do przeładunku towarów takich jak spalinowe wózki widłowe z silnikami na gaz i silnikami wysokoprężnymi o udźwigu od 1,5 do 7,0 ton oraz trzy i czterokołowe wózki elektryczne o udźwigu od 1,25 do 3 ton, a także urządzenia techniki magazynowej (wózki unoszące, podnośnikowe, komisjonujące i wysokiego składowania).

Firma POLSAD Jacek Korczak wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu swoim klientom w roku 1999 rozszerzyła swoją działalność o nowy profil stając się Autoryzowanym Dealerem Wózków Widłowych marki NISSAN. Od tego momentu kolejnym kierunkiem naszego rozwoju jest sprzedaż nowych oraz używanych wózków widłowych jak i zapewnienie profesjonalnej i fachowej obsługi serwisowej. Nabyte doświadczenie oraz satysfakcja naszych klientów pozwoliły nam w krótkim czasie stać się najbardziej znanym i cenionym w centralnej Polsce dostawcą wózków widłowych.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 02-2018EMIL - 02-2018EMIL - 01-2018EMIL - 01-2018EMIL - 12-2017EMIL - 12-2017EMIL - 11-2017EMIL - 11-2017Zobacz więcej publikacji