NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Wózek UniCarriers model LX2

Wózek UniCarriers  model LX2
DostawcaPOLSAD Jacek Korczak
MarkaUNICARRIERS
Udźwig [kg]3500
Wysokość podnoszenia [mm]6000
Szerokość korytarza roboczego [mm]4280

Kontakt w sprawie oferty

POLSAD Jacek Korczak
ul. Holenderska 14
99-300 Kutno
+48 24 254 79 58
+48 24 254 44 02
www.polsad.net.pl/pl,nissan
sekretariat@polsad.net.pl

Czołowy wózek widłowy UniCarierrs model LX2, doskonała seria mająca uznanie w wielu gałęziach przemysłu. Optymalne rozwiązania techniczne zastosowane w tej serii sprawiaj, że jest jednym z najczęściej używanych wózków tej marki.

Czołowy wózek widłowy UniCarriers serii LX2 model odzwierciedla ciągłe zaangażowanieUniCarriers  w uzyskanie najwyższej jakości wózka widłowego dostępnego w przemyśle. Odpowiednie parametry pracy zapewniają komfort użytkowników wielu dziedzin od gospodarki magazynowej po przemysł. Wspierani przez lata doświadczeń i badań stworzyliśmy najnowocześniejsze silniki, które zainstalowane sa w tej serii wózków.

Zaprojektowany całkowicie od nowa 3,5 tonowy wózek widłowy UniCarriers  LX2 UG1F2A35DU, został opracowany z myślą o doskonałej równowadze pomiędzy właścicielem, operatorem i środowiskiem bez uszczerbku na jakości i osiągach. Seria LX odzwierciedla dążenie firmy UniCarriers  do projektowania i dostarczania produktów o najwyższej wartości, łączących w sobie najbardziej zaawansowane technologie dostępne w branży wózków widłowych.

Ultra niska emisja spalin, połączona z tradycyjnie solidną konstrukcją stworzyły nowy standard, za którym inni próbują nadążyć. Korzystając z zaawansowanych technologii silników opracowanych przez firmę Nissan, wózki widłowe spełniają normy emisji spalin obowiązujące w Europie, USA i Japonii. Ponadto oferują one połączenie wysokiej wydajności w trakcie pracy z niskim zużyciem paliwa. Niski poziom hałasu – 77 dB, stawia te modele w grupie najciszej pracującego sprzętu w magazynie, czy na hali produkcyjnej.

Od ponad pół wieku temu firma NISSAN FORKLIFT projektuje i produkuje wysokowydajne i innowacyjne urządzenia do przeładunku towarów na światowe rynki. Posiada fabryki w Japonii, USA, Holandii i Hiszpanii, rocznie firma sprzedaje ok. 40 tys. wózków widłowych z czego jedną czwartą w Europie. Nissan Foklift wykorzystuje swoją przewagę konkurencyjną w dziedzinie projektowania wózków widłowych - od najlepszych rozwiązań silników i układów elektrycznych po bezpieczeństwo, komfort i wydajność pracy operatora.

NISSAN MOTOR LTD to globalny producent, jednych z najbardziej popularnych na świecie i trwałych samochodów i wózków widłowych. Jako jeden z czołowych producentów NISSAN FORKLIFT oferuje pełną gamę urządzeń do przeładunku towarów takich jak spalinowe wózki widłowe z silnikami na gaz i silnikami wysokoprężnymi o udźwigu od 1,5 do 7,0 ton oraz trzy i czterokołowe wózki elektryczne o udźwigu od 1,25 do 3 ton, a także urządzenia techniki magazynowej (wózki unoszące, podnośnikowe, komisjonujące i wysokiego składowania).

Firma POLSAD Jacek Korczak wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu swoim klientom w roku 1999 rozszerzyła swoją działalność o nowy profil stając się Autoryzowanym Dealerem Wózków Widłowych marki NISSAN. Od tego momentu kolejnym kierunkiem naszego rozwoju jest sprzedaż nowych oraz używanych wózków widłowych jak i zapewnienie profesjonalnej i fachowej obsługi serwisowej. Nabyte doświadczenie oraz satysfakcja naszych klientów pozwoliły nam w krótkim czasie stać się najbardziej znanym i cenionym w centralnej Polsce dostawcą wózków widłowych.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2018EMIL - 03-2018EMIL - 02-2018EMIL - 02-2018EMIL - 01-2018EMIL - 01-2018EMIL - 12-2017EMIL - 12-2017Zobacz więcej publikacji