NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

UniCarriers UFS do wąskich przejść

UniCarriers UFS do wąskich przejść
DostawcaPOLSAD Jacek Korczak
MarkaUNICARRIERS
Ręcznego prowadzeniaNie
Z podestem dla operatoraNie
Rok produkcjiNowy
Udźwig [kg]2500
Wysokość podnoszenia [mm]8500
Szerokość korytarza roboczego [mm]2220

Kontakt w sprawie oferty

POLSAD Jacek Korczak
ul. Holenderska 14
99-300 Kutno
+48 24 254 79 58
+48 24 254 44 02
www.polsad.net.pl/pl,nissan
sekretariat@polsad.net.pl

UniCarriers UFS może jechać w dowolnym kierunku przy zachowaniu precyzji. Model UFS może z łatwością przewozić szerokie ładunki w wąskich przejściach. Dostępna w opcji hydrauliczna rama chwytna (maksymalna szerokość od 1550 mm do 2220 mm)zapewnia jeszcze większą stabilność ładunku. Całkowicie regulowany odchylany fotel z doskonałą widocznością poprzez maszt i dach kabiny zapewnia operatorowi kontrolę i pełen komfort.

Funkcje przycisków na pulpicie obejmują dostęp dla operatorów, ustawienia parametrów zgodnie doświadczeniem operatora oraz wyłącznik awaryjny. Sterowanie na wszystkie strony pozwala na prowadzenie wózka podnośnikowego UniCarriers  UFS w dowolnym kierunku z zachowaniem absolutnej precyzji. Standardowe zastosowanie obejmuje załadunek i wyładunek z poziomu gruntu, przetransportowanie wewnątrz magazynu i ułożenie ładunków normalnych, szerokich lub o długości do 9700 mm.

Model UFS może przewozić szerokie i długie ładunki o wadze do 2,5 tony w wąskich przejściach, co pozwala ma maksymalne wykorzystanie miejsca składowania. Wózek ten służy do przewożenia wszystkich rodzajów palet w tym także palet zamkniętych. Teleskopowy maszt pozwala na jeszcze lepsze wykorzystanie przestrzeni. Technologia CAN Bus została wykorzystana w systemie diagnostycznym BITE by zapewnić monitorowanie pracy pojazdu oraz autodiagnostykę.

Precyzyjne informacje o usterkach pojawiające się na ekranie LCD wózka pozwalają na skrócenie czasu konserwacji i naprawy, co powoduje niższe koszty i dłuższy czas pracy. Widły chowają się, by zapewnić większą stabilność w trakcie transportu oraz wyciągają się, by ostrożnie umieścić ładunek na regale.

Od ponad pół wieku temu firma NISSAN FORKLIFT projektuje i produkuje wysokowydajne i innowacyjne urządzenia do przeładunku towarów na światowe rynki. Posiada fabryki w Japonii, USA, Holandii i Hiszpanii, rocznie firma sprzedaje ok. 40 tys. wózków widłowych z czego jedną czwartą w Europie. Nissan Foklift wykorzystuje swoją przewagę konkurencyjną w dziedzinie projektowania wózków widłowych - od najlepszych rozwiązań silników i układów elektrycznych po bezpieczeństwo, komfort i wydajność pracy operatora.

NISSAN MOTOR LTD to globalny producent, jednych z najbardziej popularnych na świecie i trwałych samochodów i wózków widłowych. Jako jeden z czołowych producentów NISSAN FORKLIFT oferuje pełną gamę urządzeń do przeładunku towarów takich jak spalinowe wózki widłowe z silnikami na gaz i silnikami wysokoprężnymi o udźwigu od 1,5 do 7,0 ton oraz trzy i czterokołowe wózki elektryczne o udźwigu od 1,25 do 3 ton, a także urządzenia techniki magazynowej (wózki unoszące, podnośnikowe, komisjonujące i wysokiego składowania).

Firma POLSAD Jacek Korczak wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu swoim klientom w roku 1999 rozszerzyła swoją działalność o nowy profil stając się Autoryzowanym Dealerem Wózków Widłowych marki NISSAN. Od tego momentu kolejnym kierunkiem naszego rozwoju jest sprzedaż nowych oraz używanych wózków widłowych jak i zapewnienie profesjonalnej i fachowej obsługi serwisowej. Nabyte doświadczenie oraz satysfakcja naszych klientów pozwoliły nam w krótkim czasie stać się najbardziej znanym i cenionym w centralnej Polsce dostawcą wózków widłowych.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2018EMIL - 03-2018EMIL - 02-2018EMIL - 02-2018EMIL - 01-2018EMIL - 01-2018EMIL - 12-2017EMIL - 12-2017Zobacz więcej publikacji