NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Wózek czterokołowy HELI CPD15-CJ1 – LONG

Wózek czterokołowy HELI CPD15-CJ1 – LONG
MTL ASCO Sp. z o.o.
DostawcaMTL ASCO Sp. z o. o.
MarkaMTL ASCO Sp. z o.o.
Udźwig [kg]1500
Wysokość podnoszenia [mm]3000
Szerokość korytarza roboczego [mm]3560

Kontakt w sprawie oferty

MTL ASCO Sp. z o. o.
ul. Chałubińskiego 71
44-105 Gliwice
+48 32 332 70 00
+48 233 21 34
www.helipolska.pl
heli@helipolska.pl

Seria nowych wózków HELI z napędem elektrycznym oparta na najnowszej konstrukcji zapewnia doskonałą wydajność pracy. Komfort jazdy, prosta i bezpieczna obsługa wózków HELI ułatwia prowadzenie operacji magazynowych. Cechy nowej serii wózków, w sposób istotny wpływają na racjonalizację procesów przeładunkowych wewnątrz magazynu. Nowoczesna seria wykorzystuje proste, a tym samym niezawodne w swej istocie rozwiązania podnoszące jakość i komfort operacji magazynowych.

Elektryczne wózki HELI to przyjazne dla środowiska urządzenia, które z powodzeniem konkurują z innymi produktami w tej klasie wózków elektrycznych. W wózku zastosowano szereg rozwiązań, które ograniczają negatywne oddziaływanie na środowisko, jak specjalne materiały użyte do wykonania elementów karoserii czy wykończeniowych, przyjaznych dla środowiska.

Elektryczne wózki widłowe HELI model CPD15-CJ1 – LONG wyposażono w niezawodne, bezobsługowe silniki bezszczotkowe AC dla napędu i pompy hydraulicznej. Niezawodny, sterownik CURTIS napędu AC i pompy hydraulicznej AC z zabezpieczeniem wewnętrznym. Bateria o napięciu 48V i mocy 550Ah, zapewnia długotrwałą prace wózka w zmiennych warunkach.

Interaktywna, wielofunkcyjna konsola komunikacyjna LED z przyjaznym interfejsem, wyświetlanie wielu informacji, zabezpieczona hasłem, zabezpiecza przed nieuprawnionym użyciem wózka. Wózek wyposażony jest w standardowy interfejs CAN BUS do prostej i niezawodnej komunikacji serwisowej. Sterowanie prędkością jazdy i unoszenia w układzie pętli zamkniętej, daje gwarancję bezpiecznego poruszania się po magazynie. Wózek ma wysoki poziom zabezpieczeń, by wymienić samohamowanie na rampie, czy nowa technologia dynamicznej detekcji obciążenia układu hydraulicznego, kontrolująca operacje magazynowe.

Elektryczne wózki widłowe HELI doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest cicha i efektywna praca przeładunkowa i transportowa towarów. Wózek wyposażono w wybór trybów jazdy, pozwalający dobrać odpowiednie parametry, odpowiadające wykonywanym operacjom. Kompatybilność elektromagnetyczna wózka zgodna z normami międzynarodowymi.

Firma MTL ASCO Sp. z o.o., od 1992 roku działa w branży urządzeń transportu wewnętrznego, oferując sprawdzonej jakości sprzęt. Firma w swoim portfolio oferuje sprzęt znany na europejskim i światowym rynku logistyki sprzętowej. 

Długoletnie doświadczenie i nieprzerwana obecność na rynku logistyki sprzętowej, pozwoliło na zbudowanie oferty serwisowej, dla każdego oferowanego przez firmę sprzętu, używanego w magazynie i logistyce wewnątrzzakładowej.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2018EMIL - 06-2018EMIL - 05-2018EMIL - 05-2018EMIL - 04-2018EMIL - 04-2018EMIL - 03-2018EMIL - 03-2018Zobacz więcej publikacji