NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Przenośniki grawitacyjne roleczkowe lekkie UNI-FLEX™

Przenośniki grawitacyjne roleczkowe lekkie UNI-FLEX™
Przenośniki grawitacyjne roleczkowe lekkie UNI-FLEX™
Przenośniki grawitacyjne roleczkowe lekkie UNI-FLEX™
Olejnik
DostawcaOlejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o.
MarkaOlejnik
Obciążenie [kg]80
Szerokość całkowita [mm]740
Szerokość robocza [mm]600

Kontakt w sprawie oferty

Olejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o.
ul. Przedpole 1
02-241 Warszawa
+48 22 868 09 72
+ 48 22 868 09 73
www.olejnik.pl
info@olejnik.pl

Przenośniki grawitacyjne roleczkowe lekkie dostosowane są do przenoszenia lżejszych ładunków o wadze do 80 kg na metr bieżący. Wyposażone są w plastikowe roleczki o średnicy 48 mm. Idealnie sprawdzają się na końcach linii pakujących i montażowych oraz wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża elastyczność i mobilność.

Stosując przenośniki roleczkowe lekkie można w prosty sposób osiągnąć wymagany kształt konstrukcji, począwszy od łuków o różnych promieniach aż do pełnego okręgu. Dodatkową zaletą tego systemu jest lekkość konstrukcji i łatwość w manewrowaniu.

Podstawowe parametry:

  • Standardowe szerokości robocze (szerokość osi): 300, 400, 500, 600 mm
  • Modułowa konstrukcja - standardowa długość pojedynczego modułu: 1 m
  • Standardowe długości w stanie rozłożonym: od 2 do 9 m
  • Roleczki plastikowe o średnicy 48 mm
  • Standardowa podziałka osi roleczek: 125 mm
  • Maksymalne obciążenie: 80 kg na metr bieżący
  • Regulowana wysokość przenośnika w zakresie: 580 - 865 mm
  • Samonastawne koła o średnicy 100 mm wyposażone w hamulec

Przenośnik grawitacyjny roleczkowy lekki może być wyposażony w stoper paczek – opuszczany system zatrzymywania ładunków, zabezpieczający przed ich upadkiem na końcu przenośnika. W zależności od potrzeb blokadę można w bardzo prosty sposób opuścić, umożliwiając dalszy przepływ towarów. Ponadto istnieje możliwość zamontowania rolki początkowej, która ułatwia połączenie przenośnika z innymi maszynami i urządzeniami.

Nasza firma powstała w 2001 roku. Specjalizujemy się w systemach regałów wysokiego składowania i w systemach transportu bliskiego. Wykonujemy wariantowe projekty, doradzamy przy wyborze rozwiązań, jesteśmy przy dostawie, prowadzimy montaż i uczestniczymy w odbiorze. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dokonujemy przeglądów regałów i szkolimy kadrę użytkownika – dzięki temu nasi Klienci chętnie realizują z nami kolejne inwestycje. Zależy nam na tym, aby dostarczane przez nas produkty wyróżniały się jakością i trwałością, dlatego współpracujemy z renomowanymi producentami.
Jesteśmy prężnie działającą firmą posiadajacą na swoim koncie duże przedsięwzięcia, m.in. największe chłodnie składowe w Polsce i Litwie. Wyróżnia nas rzetelność oraz elastyczność, a naszą ambicją jest zadowolenie i partnerskie stosunki z Klientami. Uczestniczymy w organizacjach branżowych – jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Techniki Magazynowej, ERF i FEM.
 
Zapraszamy do współpracy!
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 09-2019EMIL - 09-2019EMIL - 08-2019EMIL - 08-2019EMIL - 07-2019EMIL - 07-2019EMIL - 06-2019EMIL - 06-2019Zobacz więcej publikacji