NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Przenośniki elastyczne grawitacyjne roleczkowe UNI-FLEX™

Przenośnik elastyczny grawitacyjny roleczkowy
Stoper paczek
Klamra do łączenia przenośników
Wzmocniony moduł załadowczy
Olejnik
DostawcaOlejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o.
MarkaOlejnik
Obciążenie [kg]do 300 kg na metr bieżący
Szerokość robocza [mm]450 / 600 / 750 / 900 mm

Kontakt w sprawie oferty

Olejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o.
ul. Przedpole 1
02-241 Warszawa
+48 22 868 09 72
+ 48 22 868 09 73
www.olejnik.pl
info@olejnik.pl

Co wyróżnia przenośniki elastyczne roleczkowe?

Przenośniki grawitacyjne roleczkowe charakteryzują się największą elastycznością oraz wytrzymałością spośród pozostałych rodzajów przenośników elastycznych. Przenośnik pantograficzny można bardzo łatwo złożyć, a jego długość maleje wtedy prawie czterokrotnie - pozwala to na oszczędność miejsca w magazynie. Maksymalne obciążenie przenośników tego typu to 300 kg na metr bieżący, co świadczy o ich dużej wytrzymałości. Kolejną zaletą jest wielofunkcyjność przenośników roleczkowych, co pozwala na ich wykorzystanie w wielu branżach produkcyjnych i usługowych.

Służą przede wszystkim jako bufory, łączniki i końcowe odcinki w liniach produkcyjnych, a także jako stanowiska montażowe. Ponadto wykorzystywane są do przeładunku pojazdów i kontenerów.

Produkty mogą być przesuwane ręcznie lub transportowane samoistnie pod wpływem grawitacji poprzez ustawienie przenośnika pod odpowiednim kątem. Stalowe, ocynkowane roleczki rozmieszczone są na osiach naprzemiennie, co gwarantuje dużą stabilność. Transportowane ładunki utrzymują odpowiedni tor przemieszczania nawet na zakrętach i łukach bez konieczności ciągłej kontroli.

Podstawowe parametry:

 • Długość w stanie rozłożonym: 1,25 - 25 m (przy podziałce osi roleczek 125 mm)
 • Szerokości robocze (szerokość osi z roleczkami): 450, 600, 750 i 900 mm
 • Standardowa podziałka osi roleczek: 125 mm (opcjonalnie: 75 mm i 100 mm)
 • Modułowa konstrukcja - standardowa długość pojedynczego modułu: 1,25 m (przy podziałce osi roleczek 125 mm)
 • Roleczki stalowe, ocynkowane o średnicy 49 mm
 • Maksymalne obciążenie: 300 kg na metr bieżący
 • Regulowana wysokość przenośnika w zakresie: 750 - 1040 mm (dostępne inne opcje)
 • Koła skrętne o średnicy 125 mm (kombinacja kół z hamulcami i bez)

Akcesoria:

 • Stoper paczek - Zabezpiecza ładunki przed upadkiem na końcu przenośnika. Blokadę można w bardzo prosty sposób opuścić umożliwiając dalszy przepływ towarów.
 • Klamra do łączenia przenośników - Pozwala w prosty i szebki sposób połączyć ze sobą kilka przenośników w celu rozbudowy systemu.
 • Wzmocniony moduł załadowczy - Wzmacnia przenośnik w strefie załadunku, w której jest on narażony na największe obciążenia. Zastosowano rolki o średnicy 50 mm i ściankach 3 mm, zamocowane na bocznych stalowych profilach o grubości 4 mm. W środku wzmocnionego modułu znajduje się dodatkowa podpora.
 • Większe koła skrętne o średnicy 160 mm - Ułatwiają przemieszczanie przenośnika po nierównej powierzchni.

SPRAWDŹ SAM – ZADZWOŃ DO NAS I ZAMÓW PRZENOŚNIK DO BEZPŁATNYCH TESTÓW W TWOJEJ FIRMIE!

TEL. 22 868 09 72..73

Nasza firma powstała w 2001 roku. Specjalizujemy się w systemach regałów wysokiego składowania i w systemach transportu bliskiego. Wykonujemy wariantowe projekty, doradzamy przy wyborze rozwiązań, jesteśmy przy dostawie, prowadzimy montaż i uczestniczymy w odbiorze. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dokonujemy przeglądów regałów i szkolimy kadrę użytkownika – dzięki temu nasi Klienci chętnie realizują z nami kolejne inwestycje. Zależy nam na tym, aby dostarczane przez nas produkty wyróżniały się jakością i trwałością, dlatego współpracujemy z renomowanymi producentami.
Jesteśmy prężnie działającą firmą posiadajacą na swoim koncie duże przedsięwzięcia, m.in. największe chłodnie składowe w Polsce i Litwie. Wyróżnia nas rzetelność oraz elastyczność, a naszą ambicją jest zadowolenie i partnerskie stosunki z Klientami. Uczestniczymy w organizacjach branżowych – jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Techniki Magazynowej, ERF i FEM.
 
Zapraszamy do współpracy!
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji