NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Przenośniki elastyczne grawitacyjne rolkowe UNI-FLEX™

Przenośnik elastyczny grawitacyjny rolkowy
Przenośnik elastyczny grawitacyjny rolkowy
Stoper paczek
Klamra do łączenia przenośników
Wzmocniony moduł załadowczy
Olejnik
DostawcaOlejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o.
MarkaOlejnik
Obciążenie [kg]250 kg na metr bieżący
Szerokość robocza [mm]450 / 600 / 750 / 900 mm

Kontakt w sprawie oferty

Olejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o.
ul. Przedpole 1
02-241 Warszawa
+48 22 868 09 72
+ 48 22 868 09 73
www.olejnik.pl
info@olejnik.pl

Wszechstronność zastosowań

Przenośniki grawitacyjne rolkowe służą do transportu ładunków o różnej wielkości i nieregularnej podstawie np. kartony, skrzynki, worki. Urządzenia tego typu umożliwiają szybki, bezpieczny i sprawny załadunek i rozładunek towarów. Produkty mogą być przesuwane ręcznie lub transportowane samoistnie pod wpływem grawitacji poprzez ustawienie przenośnika pod odpowiednim kątem.

Przenośniki można kształtować w dowolny sposób, a specjalna konstrukcja ustawienia rolek gwarantuje utrzymanie odpowiedniego toru przemieszczania ładunków bez konieczności ciągłej kontroli. Przenośniki grawitacyjne rolkowe mogą służyć jako łączniki i bufory w różnego rodzaju liniach technologicznych, a także jako zakończenia linii pakujących czy montażowych.

Podstawowe parametry:

 • Długość w stanie rozłożonym: 1,25 - 25 m (przy podziałce osi rolek 125 mm)
 • Szerokości robocze (szerokość rolek): 450, 600, 750 i 900 mm
 • Standardowa podziałka osi rolek: 125 mm (opcjonalnie: 75 mm i 100 mm)
 • Modułowa konstrukcja - standardowa długość pojedynczego modułu: 1,25 m (przy podziałce osi rolek 125 mm)
 • Rolki stalowe, ocynkowane o średnicy 40 mm
 • Maksymalne obciążenie: 250 kg na metr bieżący
 • Regulowana wysokość przenośnika w zakresie: 750 - 1035 mm (dostępne inne opcje)
 • Koła skrętne o średnicy 125 mm (kombinacja kół z hamulcami i bez)

Akcesoria:

 • Stoper paczek - Zabezpiecza ładunki przed upadkiem na końcu przenośnika. Blokadę można w bardzo prosty sposób opuścić umożliwiając dalszy przepływ towarów.
 • Klamra do łączenia przenośników - Pozwala w prosty i szebki sposób połączyć ze sobą kilka przenośników w celu rozbudowy systemu.
 • Wzmocniony moduł załadowczy - Wzmacnia przenośnik w strefie załadunku, w której jest on narażony na największe obciążenia. Zastosowano rolki o średnicy 50 mm i ściankach 3 mm, zamocowane na bocznych stalowych profilach o grubości 4 mm. W środku wzmocnionego modułu znajduje się dodatkowa podpora.
 • Większe koła skrętne o średnicy 160 mm - Ułatwiają przemieszczanie przenośnika po nierównej powierzchni.
Nasza firma powstała w 2001 roku. Specjalizujemy się w systemach regałów wysokiego składowania i w systemach transportu bliskiego. Wykonujemy wariantowe projekty, doradzamy przy wyborze rozwiązań, jesteśmy przy dostawie, prowadzimy montaż i uczestniczymy w odbiorze. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dokonujemy przeglądów regałów i szkolimy kadrę użytkownika – dzięki temu nasi Klienci chętnie realizują z nami kolejne inwestycje. Zależy nam na tym, aby dostarczane przez nas produkty wyróżniały się jakością i trwałością, dlatego współpracujemy z renomowanymi producentami.
Jesteśmy prężnie działającą firmą posiadajacą na swoim koncie duże przedsięwzięcia, m.in. największe chłodnie składowe w Polsce i Litwie. Wyróżnia nas rzetelność oraz elastyczność, a naszą ambicją jest zadowolenie i partnerskie stosunki z Klientami. Uczestniczymy w organizacjach branżowych – jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Techniki Magazynowej, ERF i FEM.
 
Zapraszamy do współpracy!
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji