NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Przenośniki napędzane rolkowe UNI-FLEX™

Przenośniki napędzane rolkowe UNI-FLEX™
Przenośniki napędzane rolkowe UNI-FLEX™
Przenośniki napędzane rolkowe UNI-FLEX™
Przenośniki napędzane rolkowe UNI-FLEX™
Olejnik
DostawcaOlejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o.
MarkaOlejnik
Obciążenie [kg]150
Szerokość całkowita [mm]1000
Szerokość robocza [mm]900

Kontakt w sprawie oferty

Olejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o.
ul. Przedpole 1
02-241 Warszawa
+48 22 868 09 72
+ 48 22 868 09 73
www.olejnik.pl
info@olejnik.pl

Przenośniki napędzane umożliwiają szybki i bezpieczny załadunek i rozładunek pojazdów oraz usprawniają transport wewnętrzny w centrach logistycznych, przeładunkowych, w sortowniach kurierskich, a także w mniejszych firmach produkcyjnych i dystrybucyjnych. Duża elastyczność, pozwala na dostosowanie długości przenośnika do różnego rodzaju pojazdów i kontenerów. Regulowana prędkość zapewnia adaptację urządzenia do aktualnych potrzeb oraz zwiększa koordynację procesów. Przenośniki napędzane doskonale sprawdzają się w tradycyjnym systemie dystrybucji towarów, a także w przypadku przeładunku bezpośredniego cross - docking. Mogą być również wykorzystywane do łączenia maszyn i urządzeń w linie technologiczne oraz jako zakończenia linii pakujących czy montażowych.

Podstawowe parametry:

  • Standardowe szerokości robocze (szerokość rolek): 450, 600, 750 i 900 mm
  • Modułowa konstrukcja - standardowa długość pojedynczego modułu: 1,25 m
  • Standardowe długości w stanie rozłożonym: od 3,75 do 25 m
  • Rolki stalowe, ocynkowane o średnicy 40 mm
  • Standardowa podziałka rolek: 125 mm (opcjonalnie: 75 i 100 mm)
  • Maksymalne obciążenie: 150 kg na metr bieżący
  • Regulowana wysokość przenośnika w zakresie: 790 - 1080 mm
  • Samonastawne koła o średnicy 160 mm wyposażone w hamulec
  • Producent motoreduktorów: SEW EURODRIVE
  • Prędkość regulowana w zakresie: 10 - 40 m/min

Przenośnik napędzany może być wyposażony w zestaw czujników fotooptycznych, który automatycznie zatrzymuje transportowany ładunek na końcu urządzenia. Po zdjęciu ładunku przenośnik zostaje automatycznie uruchomiony. Dodatkowym wyposażeniem może być również wzmocniony moduł załadowczy, zwiększający sztywność ramy w strefie załadunku. Ponadto istnieje możliwość połączenia kilku przenośników za pomocą klamry z rolką łączącą. Opcjonalnie, można zastosować większe koła samonastawne o średnicy 200 mm, które ułatwiają przemieszczanie przenośnika po nierównej powierzchni.

SPRAWDŹ SAM – ZAMÓW PRZENOŚNIK DO BEZPŁATNYCH TESTÓW! TEL. 22 868 09 72..73

Nasza firma powstała w 2001 roku. Specjalizujemy się w systemach regałów wysokiego składowania i w systemach transportu bliskiego. Wykonujemy wariantowe projekty, doradzamy przy wyborze rozwiązań, jesteśmy przy dostawie, prowadzimy montaż i uczestniczymy w odbiorze. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dokonujemy przeglądów regałów i szkolimy kadrę użytkownika – dzięki temu nasi Klienci chętnie realizują z nami kolejne inwestycje. Zależy nam na tym, aby dostarczane przez nas produkty wyróżniały się jakością i trwałością, dlatego współpracujemy z renomowanymi producentami.
Jesteśmy prężnie działającą firmą posiadajacą na swoim koncie duże przedsięwzięcia, m.in. największe chłodnie składowe w Polsce i Litwie. Wyróżnia nas rzetelność oraz elastyczność, a naszą ambicją jest zadowolenie i partnerskie stosunki z Klientami. Uczestniczymy w organizacjach branżowych – jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Techniki Magazynowej, ERF i FEM.
 
Zapraszamy do współpracy!
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 11-2019EMIL - 11-2019EMIL - 10-2019EMIL - 10-2019EMIL - 09-2019EMIL - 09-2019EMIL - 08-2019EMIL - 08-2019Zobacz więcej publikacji