NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

UniCarriers QX2 z nowym napędem 80 V AC

UniCarriers QX2 z nowym napędem 80 V AC
UniCarriers QX2 z nowym napędem 80 V AC
UniCarriers QX2 z nowym napędem 80 V AC
UniCarriers QX2 z nowym napędem 80 V AC
UniCarriers QX2 z nowym napędem 80 V AC
DostawcaPOLSAD Jacek Korczak
MarkaUNICARRIERS
Udźwig [kg]3000
Wysokość podnoszenia [mm]7000
Szerokość korytarza roboczego [mm]4005

Kontakt w sprawie oferty

POLSAD Jacek Korczak
ul. Holenderska 14
99-300 Kutno
+48 24 254 79 58
+48 24 254 44 02
www.polsad.net.pl/pl,nissan
sekretariat@polsad.net.pl

Wózki serii QX2, są cenione za niezawodność, prostotę obsługi i ponadczasowe wzornictwo. Oferta obejmuje trzy modele: 2-tonowy, 2,5-tonowy oraz 3-tonowy. Wózki dostępne są w wersji z krótkim lub długim rozstawem osi.

Konstrukcja wózków z serii QX2 oparta jest na rozwiązaniach znanych już z elektrycznych wózków czołowych UniCarriers  TX i TX4. Podobieństwa dotyczą między innymi wyświetlacza LCD, kolumny kierownicy i samej kierownicy. Z uwagi na pokrewność konstrukcji także procedury serwisowania i konserwacji wózków z nowej serii są podobne, jak w przypadku innych wózków elektrycznych marki UniCarriers , co stanowi ułatwienie przy szkoleniu personelu. Kompletny system zasilania napięciem 80 V wykorzystuje prąd zmienny. Dotyczy to silników oraz sterownika UniCarriers  AC TECH. Sterownik przez cały czas monitoruje stan wózka widłowego, w tym prędkość i stan naładowania akumulatora.

Seria QX2 80 V AC TECH została zaprojektowana zgodnie z Systemem Ograniczania Ryzyka UniCarriers oraz jest w pełni zgodna z najnowszą dyrektywą maszynową 2006/42/WE. System blokady masztu automatycznie uniemożliwia opuszczanie i pochylanie masztu po opuszczeniu fotela przez operatora. Opcjonalny synchronizator sterowania podnosi bezpieczeństwo oraz zapewnia logiczny i większy komfort sterowania wózkiem. System pilnuje, aby położenie kierownicy przed i pokonaniu zakrętu było takie samo.

Optymalna wydajność wózków z serii QX2 wynika z dwóch istotnych czynników. Dobre wzornictwo zapewnia operatorowi najwyższy komfort i chroni przed zmęczeniem, a najnowsze technologie decydują o bezpieczeństwie, osiągach i niskim zużyciu energii. W celu maksymalnego wydłużenia czasu eksploatacji UniCarriers  zastosował szereg trybów regeneracyjnych. W trakcie takich standardowych operacji, jak zmiana kierunku jazdy, zwalnianie i hamowanie hamulcem nożnym zasilanie jest odłączane.

Nissan_panel.JPGDzięki sterownikowi AC TECH i wydajnemu silnikowi wózki z serii QX2 rozwijają dużą prędkość, co przyspiesza wykonywanie pracy. W zależności od wymagań operacyjnych można wybrać jeden z trzech zaprogramowanych trybów osiągów lub korzystać z manualnych ustawień parametrów jazdy i podnoszenia. Dodatkowa możliwość zwiększenia prędkości podnoszenia również przyczynia się do zwiększenia tempa i wydajności pracy.


Oprócz wspomnianych wyżej opcji wózki mogą być fabrycznie wyposażone w szereg dodatków, takich jak przesuwy boczne i pozycjonery wideł. W wózkach przeznaczonych do eksploatacji w ciaśniejszych i niższych pomieszczeniach można zamontować niższe osłony kabiny (2,13 m). Specjalny system anty-wstrząsowy „Smooth run” do minimum ogranicza przenoszenie wstrząsów z nierównej nawierzchni/podłogi. Ma to szczególne znaczenie przy przewożeniu kruchego ładunku po nierównym podłożu.

Od ponad pół wieku temu firma NISSAN FORKLIFT projektuje i produkuje wysokowydajne i innowacyjne urządzenia do przeładunku towarów na światowe rynki. Posiada fabryki w Japonii, USA, Holandii i Hiszpanii, rocznie firma sprzedaje ok. 40 tys. wózków widłowych z czego jedną czwartą w Europie. Nissan Foklift wykorzystuje swoją przewagę konkurencyjną w dziedzinie projektowania wózków widłowych - od najlepszych rozwiązań silników i układów elektrycznych po bezpieczeństwo, komfort i wydajność pracy operatora.

NISSAN MOTOR LTD to globalny producent, jednych z najbardziej popularnych na świecie i trwałych samochodów i wózków widłowych. Jako jeden z czołowych producentów NISSAN FORKLIFT oferuje pełną gamę urządzeń do przeładunku towarów takich jak spalinowe wózki widłowe z silnikami na gaz i silnikami wysokoprężnymi o udźwigu od 1,5 do 7,0 ton oraz trzy i czterokołowe wózki elektryczne o udźwigu od 1,25 do 3 ton, a także urządzenia techniki magazynowej (wózki unoszące, podnośnikowe, komisjonujące i wysokiego składowania).

Firma POLSAD Jacek Korczak wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu swoim klientom w roku 1999 rozszerzyła swoją działalność o nowy profil stając się Autoryzowanym Dealerem Wózków Widłowych marki NISSAN. Od tego momentu kolejnym kierunkiem naszego rozwoju jest sprzedaż nowych oraz używanych wózków widłowych jak i zapewnienie profesjonalnej i fachowej obsługi serwisowej. Nabyte doświadczenie oraz satysfakcja naszych klientów pozwoliły nam w krótkim czasie stać się najbardziej znanym i cenionym w centralnej Polsce dostawcą wózków widłowych.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2018EMIL - 03-2018EMIL - 02-2018EMIL - 02-2018EMIL - 01-2018EMIL - 01-2018EMIL - 12-2017EMIL - 12-2017Zobacz więcej publikacji