NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Hoppecke AquaGen® premium.top

Hoppecke AquaGen® premium.top
Hoppecke AquaGen® premium.top
HOPPECKE

Kontakt w sprawie oferty

Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.
Składowa 13, Żerniki
62-023 Gądki
61 646 50 11
61 646 50 10
www.hoppecke.pl
biuro@hoppecke.pl

Podczas użytkowania systemu rekombinacji gazów ® AquaGen premium.top wodór oraz tlen powstałe podczas rozpadu wody w elektrolicie są kierowane do rekombinatorów. Dzięki skuteczności sięgającej 99%, drastycznie maleją koszty uzupełniania wody, a klasyczna bateria akumulatorów staje siê niemal całkowicie bezobsługowa.

Bezobsługowość bez ogrnaiczeń

Zastosowanie systemu zewnętrznej rekombinacji Hoppecke AquaGen® premium.top pozwala na wyprowadzeinie procesu katalitycznego przetwaraanai gazów na zewnątrz baterii. Reakcja chemiczna nie zachodzi wówczasna elektrodach. 

Rekombinator Hoppecke AquaGen® premium.top montuje się na zewnątrz baterii. Dzieki temu ciepło powstajace podczas rekombinacji wyprowadzane jest na zewnątrz i nie kumuluje sie w baterii. Wyprowadzanie procesu rekombinacji z wnętrza baterii na zewnątrz umożliwia redukcję nakłądów na konserwację, podobnie jak w przypadku baterii zamkniętych, lecz bez zmniejszenia szacywotności baterii, jak również bez ograniczeń związanych z jej uzytkowaniem.

Firma Hoppecke jest obecna w Polsce nieprzerwanie od 1993 roku. Początkowo istniała pod nazwą A.L.V. HOPPECKE Batterien z siedzibą w Wałbrzychu i zatrudniała trzech pracowników, nie posiadała własnego serwisu. Po przeprowadzce do Poznania wynajęto nowe biura oraz większą przestrzeń magazynową i serwisową, zatrudniono nowych pracowników.

Celem firmy stał się rozwój, szczególnie na rynku baterii trakcyjnych. W niedługim czasie podjęte działania przyniosły oczekiwane skutki umożliwiając dalszy rozwój i zatrudnienie kolejnych osób. Zaczął rozwijać się Dział Baterii Stacjonarnych oraz przede wszystkim serwis, poszerzając zakres oferowanych usług oraz umożliwiając uniezależnienie się od serwisów zewnętrznych.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2019EMIL - 12-2019EMIL - 11-2019EMIL - 11-2019EMIL - 10-2019EMIL - 10-2019EMIL - 09-2019EMIL - 09-2019Zobacz więcej publikacji