NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

System podestów magazynowych Mezza-Stow®

System podestów magazynowych Mezza-Stow®
System podestów magazynowych Mezza-Stow®
System podestów magazynowych Mezza-Stow®
STOW
DostawcaSTOW Polska Sp. z o.o.
MarkaSTOW
Obciążenie[kg/m2]1000
PrzeznaczenieDowolne
Wysokość podestuProjektowa

Kontakt w sprawie oferty

STOW Polska Sp. z o.o.
ul. Rzymowskiego 31
02-697 Warszawa
+48 22 647 06 51 53
+48 22 647 00 67
www.stow-group.com/pl
info.stow.pl@stow-group.com

System Mezza-Stow został zaprojektowany na potrzeby realizowania konstrukcji podestów. W przeciwieństwie do tradycyjnych konstrukcji stalowych może być w prosty sposób rozbudowywany, przemieszczany lub modyfikowany tak, aby sprostał wymaganiom stawianym przed nim w przyszłości.

Konstrukcje podestowe można łączyć ze standardowymi ramami systemów regałowych. Systemy składowania palet są często łączone z systemami podestowymi w celu stworzenia poziomów odbiorczych lub zapewnienia podstawy dla stosowanych w zautomatyzowanych systemach regałowych przenośników podających i odbierających.

System podestów magazynowych Mezza-Stow ® umożliwia budowanie podestów roboczych jedno i lub wielopoziomowych. W przeciwieństwie do konwencjonalnych konstrukcji stalowych, podesty magazynowe Mezza-Stow można łatwo rozbudowywać lub modyfikować dla przyszłych wymagań. W polaczeniu z szeregiem akcesoriów, takich jak schody, poręcze i bramki paletowe, może być używany w praktycznie każdym magazynie. Dzięki komponentom modułowym podest magazynowy Mezza-Stow, można osiągnąć wiele możliwych rozpiętości, przy ładunkach od 350 do 1000 kg/m2.

UDOWODNIONE KORZYSCI PODESTU MAGAZYNOWEGO MEZZA STOW

  • Tańsze niż konwencjonalne podłogi stalowe lub betonowe.
  • System modułowy, który jest bardziej elastyczny i łatwiejszy w rozbudowie by sprostać wymaganiom w przyszłości.
  • Łatwa integracja schodów, poręczy, wind i taśmociągów.
  • Możliwość instalacji przewodów powietrznych, rur do spryskiwaczy czy kabli elektrycznych

 

 

W drugiej połowie 2019 roku zajmowaliśmy się scalaniem naszych marek i działań w jedną markę i jedną firmę.
 
Dzięki takiemu podejściu opartemu na „jednej marce i jednej firmie” umacniamy naszą pozycję globalnego lidera w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań magazynowych oferującego najbogatszy asortyment produktów oraz najkorzystniejsze położenie geograficzne. Nasze połączone siły pomogą nam w zapewnianiu klientom jeszcze lepszej obsługi w przyszłości.
 
Nasza podstawowa działalność polega na opracowywaniu konstrukcji antresolowych oraz najwyższej jakości systemów regałów do magazynowania towarów na paletach, towarów drobnych i przedmiotów długich.

Pragniemy zapewniać wartość dodaną w dziedzinie regałów i półek magazynowych. Od ponad 40 lat skupiamy się na wysokiej jakości elastycznych rozwiązaniach systemowych, które są w pełni zgodne z najnowszymi normami i przepisami.
 
Doskonałe położenie geograficzne zawdzięczamy 10 obiektom przemysłowym i 19 biurom handlowym, a także rozległej sieci dystrybucyjnej.
 
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 05-2021EMIL - 05-2021EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021Zobacz więcej publikacji