NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

System STOW Shuttle STOWATLAS®

System STOW Shuttle STOWATLAS®
System STOW Shuttle STOWATLAS®
STOW
DostawcaSTOW Polska Sp. z o.o.
MarkaSTOW
Zasada FIFOtak
Prędkość max. w korytarzu rob. [m/s]1,0
Udźwig wózka [kg]25 - 1500
Minimalna temperatura pracy[°C]-35

Kontakt w sprawie oferty

STOW Polska Sp. z o.o.
ul. Rzymowskiego 31
02-697 Warszawa
+48 22 647 06 51 53
+48 22 647 00 67
www.stow-group.com/pl
info.stow.pl@stow-group.com

Zintegrowany system głębokich tuneli składowania z systemem odbioru towarów za pomocą specjalnej platformy samojezdnej.

Shuttle system Stow STOWATLAS® składa się z głębokich tuneli składowania z systemem odbioru towarów. Przemieszczanie palet odbywa się za pomocą samojezdnej platformy poruszającej się wzdłuż specjalnie zaprojektowanej konstrukcji regałowej, maksymalizując tym samym pojemność magazynu.

System shuttle składa się ze specjalnej konstrukcji regałowej i ruchomej platformy. Urządzenie z własnym zasilaniem porusza się po szynach umieszczonych wzdłuż tuneli składowania ładując i rozładowując palety. Platformę dostarcza się na przód lub tył tunelu (jeżeli tunele są otwarte z tyłu) przy pomocy standardowego wózka widłowego. Startując z pozycji początkowej, platforma dokonuje załadunku / rozładunku bez żadnej pomocy z zewnątrz.

Zadania są przekazywane do urządzenia za pomocą pilota przez operatora wózka widłowego. Po wykonaniu zadania, platforma wraca do pozycji początkowej i może być przeniesiona w inne miejsce. Każda platforma ma akumulator i można ją przenosić przy pomocy standardowego wózka widłowego.

Wydajność systemu regałowego można zwiększyć wykorzystując kilka platform (przenośników). System można zainstalować wraz z nowymi konstrukcjami lub dołączyć do starszych, niezależnie od liczby i głębokości tuneli składowania. Zautomatyzowany system gwarantuje maksymalną zwartość składowanych palet i co za tym idzie oszczędność powierzchni magazynowej.

Dane techniczne

  • Prędkość: 0,8 m/s (z ładunkiem) – 1 m/s (bez ładunku)
  • Nośność: 25 kg – 1500 kg
  • Różne rodzaje palet (1200x800, 1200x1000, łączone 1200x(800/1000))
  • Minimalna temperatura robocza: -35°C.
  • Brak ograniczeń co do głębokości tuneli.
  • W zestawie wysokiej mocy akumulatory, gwarantujące maksymalną autonomię systemu, którą dodatkowo optymalizuje odzyskiwanie energii z hamowania.
  • Elektromechaniczne urządzenie podnoszące jest łatwe w utrzymaniu; doskonale sprawdza się także w chłodniach.
  • System kompatybilny z zasadą LIFO (ostatnie przyszło – pierwsze wyszło) i FIFO (pierwsze przyszło – pierwsze wyszło); nawet w tej samej konstrukcji

System StowAtlas spełnia wymogi europejskich regulacji FEM i EN; a jego jakość jest zgodna z normą ISO 9001. Wszystkie elementy zostały skrupulatnie przetestowane w specjalistycznych laboratoriach. W pełni zautomatyzowany proces produkcji gwarantuje wysoką jakość i niskie koszty. Zasadnicze znaczenie w optymalizacji systemu wahadłowego miało bogate doświadczenie Stow w produkcji systemów regałowych.

W drugiej połowie 2019 roku zajmowaliśmy się scalaniem naszych marek i działań w jedną markę i jedną firmę.
 
Dzięki takiemu podejściu opartemu na „jednej marce i jednej firmie” umacniamy naszą pozycję globalnego lidera w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań magazynowych oferującego najbogatszy asortyment produktów oraz najkorzystniejsze położenie geograficzne. Nasze połączone siły pomogą nam w zapewnianiu klientom jeszcze lepszej obsługi w przyszłości.
 
Nasza podstawowa działalność polega na opracowywaniu konstrukcji antresolowych oraz najwyższej jakości systemów regałów do magazynowania towarów na paletach, towarów drobnych i przedmiotów długich.

Pragniemy zapewniać wartość dodaną w dziedzinie regałów i półek magazynowych. Od ponad 40 lat skupiamy się na wysokiej jakości elastycznych rozwiązaniach systemowych, które są w pełni zgodne z najnowszymi normami i przepisami.
 
Doskonałe położenie geograficzne zawdzięczamy 10 obiektom przemysłowym i 19 biurom handlowym, a także rozległej sieci dystrybucyjnej.
 
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021EMIL - 08-2021EMIL - 08-2021EMIL - 07-2021EMIL - 07-2021EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021Zobacz więcej publikacji