NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Akumulatory HOPPECKE trak®air

Akumulatory HOPPECKE trak®air
Akumulatory HOPPECKE trak®air
HOPPECKE
DostawcaHoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.
MarkaHOPPECKE
Ilość cykli ładowania [szt.]1300
Napięcie [V]12

Kontakt w sprawie oferty

Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.
ul. Składowa 13, 62-023 Żerniki k. Poznania
Tel.: +48 61 64 65 000, Fax: +48 61 64 65 001

Kontakt handlowy
Dział sprzedaży Tel.: +48 61 64 65 000
www.hoppecke.pl
info@hoppecke.pl

Baterie HOPPECKE trak®air od lat stosowane są z sukcesem przede wszystkim tam, gdzie istnieje konieczność międzyładowania oraz potrzeba pracy pojazdu przez 2 zmiany bez wymiany baterii lub jest do dyspozycji tylko krótki czas na ładowanie.

W trakcie ładowania baterii następuje rozkład wody z elektroli­tu, a tym samym tworzy się elektrolit o wyższej koncentracji kwasu siar­kowego. Kwas ten, cięższy od wody opada w dolne strefy ogniwa powodując warstwowe układanie się elektrolitu. Dopiero w drugiej fazie ładowania, gdy dochodzi do gazowania następuje wymieszanie elektrolitu. Jednakże druga faza ładowania i gazowanie to zwiększone zużycie energii, wyższe zużycie wody, wyższa temperatura i strata czasu.

Przy systemie HOPPECKE trak®air baterie są prawie całkowicie naładowane po pierwszej fazie ładowania, a poprzez wprowadze­nie strumienia powietrza do ogniwa elektrolit jest mieszany. Tym samym wyeliminowane zostały wspomniane wyżej wady związane z drugą fazą ładowania baterii tra­dycyjnych. Pozostaje niewielki dodatkowy koszt związany z wypo­sażeniem baterii w instalację przepływu powietrza. Te w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu, rewolucyjne zalety skłoniły HOPPECKE do przystosowania wszystkich produkowanych baterii trakcyjnych do systemu trak® air. Klienci, którzy w przyszłości będą chcieli skorzystać z zalet systemu trak® air bez pro­blemów wyposażą swoją baterię w konieczną instalację.Urządzenia do ładowania HOPPECKE trak®power premium z systemem trak®air są wyposażone w sterowanie mikro­procesorowe i umożliwiają ładowanie baterii o pojemności do 1500 Ah. Czas ładowania wynosi od 5,5 do 14 godzin w zależności od wybrane­go urządzenia.

Korzyści użytkowania baterii HOPPECKE trak®air:

  • dłuższa żywotność
  • niższe zużycie energii
  • niższe zużycie wody
  • dłuższe okresy międzyobsługowe
  • krótszy czas ładowania
  • niższy wzrost tempera­tury przy ładowaniu
  • możliwość międzyładowania
  • niższe koszty eksploatacji

Zastosowanie:
wozki_widlowe.jpgelektryczne_wozki_podnosnikowe.jpgmaszyny_do_czyszczenia.jpg

Firma Hoppecke jest obecna w Polsce nieprzerwanie od 1993 roku. Początkowo istniała pod nazwą A.L.V. HOPPECKE Batterien z siedzibą w Wałbrzychu i zatrudniała trzech pracowników, nie posiadała własnego serwisu. Po przeprowadzce do Poznania wynajęto nowe biura oraz większą przestrzeń magazynową i serwisową, zatrudniono nowych pracowników.

Celem firmy stał się rozwój, szczególnie na rynku baterii trakcyjnych. W niedługim czasie podjęte działania przyniosły oczekiwane skutki umożliwiając dalszy rozwój i zatrudnienie kolejnych osób. Zaczął rozwijać się Dział Baterii Stacjonarnych oraz przede wszystkim serwis, poszerzając zakres oferowanych usług oraz umożliwiając uniezależnienie się od serwisów zewnętrznych.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020EMIL - 02-2020EMIL - 02-2020Zobacz więcej publikacji