NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Regały paletowe przesuwne SSI SCHÄFER

mobile-racking-esx-dam-image-pl-966-
mobile-racking-esx-dam-image-pl-963-
mobile-racking-system-esx-dam-image-pl-964-
mobile-rack-reference-bankok-seafood-dam-image-pl-2129-
SSI SCHAFER

Kontakt w sprawie oferty

SSI SCHÄFER Sp. z o.o.
ul. Opalińskiego 10
01-645 Warszawa
+48 22 665-94-06
+48 22 665-94-06
www.ssi-schaefer.pl
info@ssi-schaefer.pl

Regały przesuwne doskonale nadają się do przechowywania dużych i ciężkich towarów. Stanowią przy tym rozwiązanie składowania skondensowanego wykorzystując największa zaletę regałów rzędowych tj. indywidualny dostęp do każdej jednostki towaru. Każdy system przesuwny SSI SCHAEFER jest wyposażony w nowoczesny sterowanie oparte na zaawansowanym sterowaniu PLC.

Modułowa budowa umożliwia zaprojektowanie systemu dostosowanego do indywidualnych warunków i życzeń klienta. System tworzy się przekształcając korytarze między rzędami regałów w powierzchnię użyteczną dla potrzeb logistyki, jako dodatkowe przestrzenie składowe. Regały przesuwne kreują nową przestrzeń w magazynie i zapewniają optymalizację możliwości magazynowania.

Idealne do pracy w niskiej temperaturze (chłodnie i mroźnie)
Połączenie regałów przesuwnych SSI SCHAEFER, naszych kompetencji w zakresie systemów przenośnikowych, napęd za pomocą dopasowanych silników elektrycznych, odpowiedniej konfiguracji systemu (maksymalnie zagęszczone składowanie, wykorzystanie kubatury, opcje dodatkowego schładzania i wentylacji)   czyni z naszych rozwiązań najlepszy wybór do stosowania w chłodniach i mroźniach, pozwalający zredukować koszt składowania w chłodni, mroźni. 

Pewna i bezpieczna praca
Regały przesuwne do palet są wyposażone w wyłączniki bezpieczeństwa, zestawy barier świetlnych monitorujących dostęp, manualny system kontroli sterowania, czujniki odległości oraz fotokomórkowe systemy zabezpieczeń. Dzięki temu nasze systemy regałów przesuwnych sa idealnym rozwiązaniem skłądowania zapewniając płynną i bezpieczną pracę w magazynie.

Sprytne, intuicyjne sterowanie
Każdy system regałów przesuwnych SSI SCHAEFER jest wyposażony w nowoczesny programowalny sterownik PLC  z wbudowanymi funkcjami bezpieczeństwa. Modułowa budowa pozwala na dostosowanie możliwości systemu regałowego do indywidualnych warunków i życzeń klienta.  

SSI SCHAEFER powstała w 1937 roku i była prowadzoną przez właścicieli niemiecką firmą rodzinną. Dziś SSI SCHÄFER jest jednym z największych na świecie dostawców kompleksowych rozwiązań i producentów części w następujących sektorach: systemy logistyczne, systemy magazynowe, stanowiska robocze, oprogramowanie logistyczne, technologia gospodarki odpadami.

Dzięki ponad 50 filiom na całym świecie, SSI SCHÄFER  jest mocnym i niezawodnym partnerem. Zarówno w przemyśle, handlu, jak i w organizacjach handlowych i publicznych produkty SSI SCHÄFER są wykorzystywane na całym świecie, a firma wykonuje swoje zadania efektywnie i kompetentnie.
Firma oferuje usługi od projektu po realizację i serwis.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020EMIL - 11-2020EMIL - 11-2020EMIL - 10-2020EMIL - 10-2020EMIL - 09-2020EMIL - 09-2020Zobacz więcej publikacji