NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

SSI Order Verifier – automatyczny system weryfikacji zamówień

SSI Order Verifier – automatyczny system weryfikacji zamówień
SSI SCHAFER
DostawcaSSI SCHÄFER Sp. z o.o.
MarkaSSI SCHAFER
DostawcaSSI Schäfer Sp. z o.o.
Nazwa handlowaSSI OrderVerifier
Efektywność robocza(szt./h)6000
Poziom jakości6-Sigma

Kontakt w sprawie oferty

SSI SCHÄFER Sp. z o.o.
ul. Opalińskiego 10
01-645 Warszawa
+48 22 665-94-06
+48 22 665-94-06
www.ssi-schaefer.pl
info@ssi-schaefer.pl

Bezbłędna wysyłka artykułów z pełną dokumentacją jest celem każdego magazynu dystrybucyjnego. Dokładnie to umożliwia system weryfikacji zamówień SSI Order Verifier. Jego zadaniem jest automatyczne sprawdzenie artykułów oraz stworzenie dokumentacji wysyłkowej.

Najnowsze techniki z dziedziny odczytu obrazów oraz mechaniki umożliwiają automatyczne liczenie artykułów, ich identyfikację oraz tworzenie dokumentacji produktowej. System sprawdza automatycznie kompletne zamówienia z prędkością nawet do 6 000 artykułów na godzinę. Dzięki odpowiedniej technologii procent błędów w procesie komisjonowania spada do zera a spełniony poziom jakości to 6-Sigma. Zarówno w handlu hurtowym jak i detalicznym, zamówiony produkt trafi na pewno do odpowiedniego klienta. Dodatkowo system spełnia wymogi dotyczące wysyłanych produktów oraz statusu wysyłki i stanowi bazę dla obszernej dokumentacji wysyłkowej.

Moduł sprawdzający zamówienia może być wprowadzony jako stacja samodzielna w przepływ materiału lub po zakończonym komisjonowaniu włączony do systemu przenośników. System dopasuje się zarówno do kodów jedno- i dwuwymiarowych jak i technologii RFID.

Zasady funkcjonowania: Najpierw komisjonowany towar zostaje załadowany do pojemników i ułożony na taśmie. Tam pojedyncze produkty są transportowane do czytnika, gdzie odbywa się skanowanie. Przy produktach nie posiadających kodów kreskowych odbywa się fotograficzna dokumentacja. Dzięki odpowiedniej przemysłowej technologii odczytu obrazu możliwe jest sprawdzenie różnorodnych artykułów pod względem ilości, typu, daty przydatności do spożycia czy wskazówek odnośnie podróbek. Pobrane przez system dane porównywane są z zamówieniem i zapisywane (łącznie ze zdjęciami) w systemie komputerowym.

Rezultat: przejrzystość i bezpieczeństwo bez przeprowadzania większych zmian w procesach magazynowania. System zwraca się z reguły w mniej niż 2 lata.

SSI Order Verifier został wyróżniony na tegorocznych targach CeMAT prestiżową nagrodą MM Logistik-Award. Dzięki innowacyjnej, w pełni zautomatyzowanej technologii sprawdzania artykułów, SSI Order Verifier pokonał konkurencję w kategorii „techniki identyfikacji”. Wyspecjalizowane jury, składające się z redaktorów magazynu przemysłowego „MM Logistik” sprawdzili jeszcze przed rozpoczęciem targów nadesłane podania. Po przejściu przez wszystkie etapy konkursu, nagrodę otrzymał SSI Order Verifier. Rozdanie nagród odbyło się już pierwszego dnia targów CeMAT.

 

SSI SCHAEFER powstała w 1937 roku i była prowadzoną przez właścicieli niemiecką firmą rodzinną. Dziś SSI SCHÄFER jest jednym z największych na świecie dostawców kompleksowych rozwiązań i producentów części w następujących sektorach: systemy logistyczne, systemy magazynowe, stanowiska robocze, oprogramowanie logistyczne, technologia gospodarki odpadami.

Dzięki ponad 50 filiom na całym świecie, SSI SCHÄFER  jest mocnym i niezawodnym partnerem. Zarówno w przemyśle, handlu, jak i w organizacjach handlowych i publicznych produkty SSI SCHÄFER są wykorzystywane na całym świecie, a firma wykonuje swoje zadania efektywnie i kompetentnie.
Firma oferuje usługi od projektu po realizację i serwis.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 11-2018EMIL - 11-2018EMIL - 10-2018EMIL - 10-2018EMIL - 09-2018EMIL - 09-2018EMIL - 08-2018EMIL - 08-2018Zobacz więcej publikacji