NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Regały wjezdne (drive-in)

regały wjezdne
regały wjezdne_
MTL ASCO Sp. z o.o.

Kontakt w sprawie oferty

MTL ASCO Sp. z o. o.
ul. Wielowiejska 53
44-120 Pyskowice
+48 32 2333333
+48 32 233 21 34
www.helipolska.pl
heli@helipolska.pl

Doskonałe rozwiązanie dla składowania towarów jednorodnych o szybkiej rotacji. Systemu regałów tworzących wewnętrzne korytarze towarowe z regałami wyposażonymi w szyny podtrzymujące palety.

Składa się z systemu regałów tworzących wewnętrzne korytarze towarowe z regałami wyposażonymi w szyny podtrzymujące palety. Wózki widłowe poruszają się w korytarzach wewnętrznych z towarem podniesionym powyżej poziomu, na którym ma być składowany.

W celu ułatwienia manewrów wózkom istnieje możliwość wykorzystania prowadnic, które ułatwiają przemieszczenie towaru i minimalizują niebezpieczeństwo przypadkowych szkód.

Regały paletowe wjezdne, są doskonałym rozwiązaniem dla składowania towarów jednorodnych o szybkiej rotacji. Zapewniają maksymalne wykorzystanie pojemności magazynu przy zachowaniu niskiej ceny jednego miejsca paletowego.

Wybór regałów wjezdnych umożliwia wykorzystanie do 80% całkowitej powierzchni magazynu. Dla porównania, regały standardowe rzędowe wykorzystują jedynie 40-50% tej samej powierzchni.

Załadunek i wyładunek regału odbywa się z tej samej strony, dlatego regały wjezdne spełniają zasadę FILO (pierwsze weszło ostatnie wyszło).

Zalety:

  • Maksymalne wykorzystanie przestrzeni 60-80%
  • Idealne do magazynów sezonowych
  • Zabezpieczenie towaru dzięki połączeniu składowania tradycyjnego z blokowym
  • Możliwość rozbudowy
  • Regał wjezdny: magazynowanie wg zasady "First-in-last-out" lub "First-in-first-out"

 

Firma MTL ASCO Sp. z o.o., od 1992 roku działa w branży urządzeń transportu wewnętrznego, oferując sprawdzonej jakości sprzęt. Firma w swoim portfolio oferuje sprzęt znany na europejskim i światowym rynku logistyki sprzętowej. 

Długoletnie doświadczenie i nieprzerwana obecność na rynku logistyki sprzętowej, pozwoliło na zbudowanie oferty serwisowej, dla każdego oferowanego przez firmę sprzętu, używanego w magazynie i logistyce wewnątrzzakładowej.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji