NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Regały półkowe

regały półkowe_
regały półkowe
MTL ASCO Sp. z o.o.

Kontakt w sprawie oferty

MTL ASCO Sp. z o. o.
ul. Wielowiejska 53
44-120 Pyskowice
+48 32 2333333
+48 32 233 21 34
www.helipolska.pl
heli@helipolska.pl

Dla towaru, który nie jest zapakowany na palety najlepszym rozwiązaniem są regały półkowe. Towar spoczywa na pólkach najlepiej z wypełnieniami panelowymi z blachy perforowanej. Regały te wykonane są z ocynkowanej blachy. Zastosowanie takiego zabezpieczenia blach najlepiej chroni je przed korozją. Powierzchnia taka jest najbardziej odporna na ścieranie. Inne sposoby zabezpieczenia blach półkowych takie jak malowanie proszkowe czy malowanie natryskowe nie dają takich rezultatów. Regały półkowe w odróżnieniu od regałów paletowych obsługiwane są nie wózkami widłowymi, lecz ręcznie. Dlatego też zagadnienie wysokości składowania na regałach półkowych nie może być rozpatrywane w oderwaniu od możliwości człowieka. Klasyczne regały półkowe konstruowane są do wysokości 2,5 m. Jest to wysokość na jaką może sięgnąć człowiek wyciągniętą do góry ręką, stojąc na ziemi. Gdy jednak zastosujemy przenośną składaną drabinkę, wówczas możemy przechowywać towary na regałach położonych nawet na wysokości 4,5 m.

Można również konstruować wyższe regały półkowe, lecz wówczas do ich obsługi konieczne jest wybudowanie tzw. antresoli. Są to rusztowania postawione obok regałów pozwalające na wejście obsługi na odpowiednią wysokości i sięgnięcie ręką na właściwą półkę. Konstrukcja antresoli zajmuje jednak określoną powierzchnię magazynową nie wpływającą na optymalne rozmieszczenie regałów półkowych.

SUPER 1/2/3
System SUPER 1-2-3 jest to system regałów półkowych przeznaczonych do magazynów, archiwów, a także warsztatów, garaży i piwnic Opracowano go, aby dla wielkiego kompleksu problemowego, jakim jest składowanie zaproponować proste, racjonalne i opłacalne rozwiązania. I tak można np. zbudować regały wielopiętrowe o obciążeniu przęsła do maks. 3600 kg (system SUPER 3) i wysokości do 5 m., z maks. 2 półpiętrami. Najprzeróżniejsze formy i właściwości różnych elementów konstrukcyjnych, to efekt ciągłego rozwoju i badań. Długoletnie doświadczenie w profilowaniu metalu umożliwia optymalne wykorzystywanie surowców, tak że elementy konstrukcyjne już przy niewielkiej grubości charakteryzują się niezwykle wysokim udźwigiem. W ten sposób osiągnięte oszczędne traktowanie zasobów surowcowych stanowi bezpośredni przyczynek do ochrony środowiska. Takie know-how pomogło zrealizować produkt technicznie wysokiej jakości, rozwiązujący główne problemy, związane z budową regałów: jak najprostszy montaż, niewielkie koszty, stabilność, udźwig i wzornictwo. Długą żywotność i stabilny dobry wygląd zapewnia zastosowanie cienko ocynkowanych, a na życzenie dodatkowo pomalowanych na różne kolory blach stalowych.

REGAŁY PÓŁKOWE - charakterystyka techniczna:
Konstrukcja regałów oparta jest na pionowych ocynkowanych ramach nośnych wykonanych z profili zimnogiętych. Półki ocynkowane panelowe regulowane skokowo co 33mm. Specjalna perforacja stojaków pozwala na pewny i bardzo stabilny montaż półek bez konieczności skręcania lub nitowania z wykorzystaniem systemu zabezpieczeń przed przypadkowym zrzuceniem z półki.

 

Firma MTL ASCO Sp. z o.o., od 1992 roku działa w branży urządzeń transportu wewnętrznego, oferując sprawdzonej jakości sprzęt. Firma w swoim portfolio oferuje sprzęt znany na europejskim i światowym rynku logistyki sprzętowej. 

Długoletnie doświadczenie i nieprzerwana obecność na rynku logistyki sprzętowej, pozwoliło na zbudowanie oferty serwisowej, dla każdego oferowanego przez firmę sprzętu, używanego w magazynie i logistyce wewnątrzzakładowej.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji