NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Regały paletowe

regały paletowe
regały paletowe_
MTL ASCO Sp. z o.o.

Kontakt w sprawie oferty

MTL ASCO Sp. z o. o.
ul. Wielowiejska 53
44-120 Pyskowice
+48 32 2333333
+48 32 233 21 34
www.helipolska.pl
heli@helipolska.pl

Dla towaru znajdującego się na paletach najkorzystniejsze jest zastosowanie regałów paletowych. Palety spoczywają na dwóch równoległych poziomych belkach zawieszonych na ramach nośnych.

Regały paletowe – zastosowanie:
Gdy Klient zainteresowany jest przechowywaniem towarów znajdujących się na paletach najkorzystniejsze dla niego jest zastosowanie regałów paletowych. Charakteryzują się one dużą ładownością. Palety spoczywają na dwóch równoległych poziomych belkach zawieszonych na ramach nośnych. Regały tego typu są budowane do wysokości 12 metrów, choć nie ma technicznych przeciwwskazań do budowy regałów np. 20 – to metrowych. Jedynym ograniczeniem jest tu wysokość magazynu, jakim się dysponuje. Im większa ilość kondygnacji na położenie palet tym koszt składowania, w przeliczeniu na zajmowane metry kwadratowe powierzchni magazynowej, jest niższy.

Regały paletowe charakterystyka techniczna:
Konstrukcja regałów oparta jest na pionowych skręcanych ramach nośnych wykonanych z profili zimnogiętych i poziomych belkach. Belki regałów malowane metodą proszkową utwardzaną termicznie, ramy ocynkowane. Belki wyposażone są w system haków umożliwiający szybkie i nieskomplikowane zamocowanie ich na stojakach ramy na wysokości regulowanej co 50mm. Specjalna perforacja stojaków pozwala na pewny i bardzo stabilny montaż belek nośnych bez konieczności skręcania z wykorzystaniem systemu zabezpieczeń przed przypadkowym zrzuceniem belki nośnej. Standardowe kolory belek – żółty (RAL 1004).

Firma MTL ASCO Sp. z o.o., od 1992 roku działa w branży urządzeń transportu wewnętrznego, oferując sprawdzonej jakości sprzęt. Firma w swoim portfolio oferuje sprzęt znany na europejskim i światowym rynku logistyki sprzętowej. 

Długoletnie doświadczenie i nieprzerwana obecność na rynku logistyki sprzętowej, pozwoliło na zbudowanie oferty serwisowej, dla każdego oferowanego przez firmę sprzętu, używanego w magazynie i logistyce wewnątrzzakładowej.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji