NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

System komisjonowania Schäfer Robo Pick

System komisjonowania Schäfer Robo Pick
System komisjonowania Schäfer Robo Pick
SSI SCHAFER
DostawcaSSI SCHÄFER Sp. z o.o.
MarkaSSI SCHAFER
DostawcaSSI Schäfer Sp. z o.o.
Nazwa handlowaSSI Robo-Pick
Efektywność robocza(szt./h)2000
Poziom jakości5-Sigma

Kontakt w sprawie oferty

SSI SCHÄFER Sp. z o.o.
ul. Opalińskiego 10
01-645 Warszawa
+48 22 665-94-06
+48 22 665-94-06
www.ssi-schaefer.pl
info@ssi-schaefer.pl

SRP jest najszybszym na świecie systemem komisjonowania, który bezbłędnie komisjonuje bardzo różnorodne artykuły pod względem wielkości, formy, a także wagi – nawet do 2 400 produktów na godzinę. Jednostka transportująca może być bardzo płynnie zintegrowana z systemem magazynowym, z którym pracuje dane przedsiębiorstwo.

Dzięki opracowaniu dwustopniowego systemu odczytu obrazu oraz czytnika obrazów dwu- i trójwymiarowych, nie potrzebna jest czasochłonna charakterystyka produktów lub określanie ich położenia. To powoduje, że system jest bardzo elastyczny i posiada wiele możliwości zastosowania. W mniej niż sekundę czytnik obrazu identyfikuje położenie zbliżających się produktów i odpowiednio steruje uniwersalnego robota, który dobiera odpowiednie artykuły. W zależności od struktury zamówienia, Schäfer Robo Pick może opracować od 10 do nawet 20 zamówień jednocześnie. System redukuje przy tym nawet stukrotnie ilość popełnianych błędów w porównaniu do manualnego komisjonowania.

Zasady funkcjonowania: Podczas typowego procesu komisjonowania linia transportowa obsługuje Robo Pick dzięki specjalnie napełnionym pojemnikom. Położenie, wysokość a także powierzchnia produktów ustalane są dzięki zapisom dwu- i trójdymensjonalnym kamer podczas dwuwymiarowego procesu odczytu obrazu. Specjalne oprogramowanie oblicza przy tym w ułamku sekundy formy i kanty, które do siebie pasują. Schäfer Robo Pick komisjonuje potrzebne produkty w ciągu kilku sekund, umieszczając je w odpowiednich pojemnikach. Różnorodne rozmiary, formy a także powierzchnie pobierane są za pomocą odpowiedniego chwytaka, nie uszkadzając produktów.

Na targach LogiMAT Schäfer Robo Pick (SRP) otrzymał wyróżnienie „Produkt Roku 2011”

SSI SCHAEFER powstała w 1937 roku i była prowadzoną przez właścicieli niemiecką firmą rodzinną. Dziś SSI SCHÄFER jest jednym z największych na świecie dostawców kompleksowych rozwiązań i producentów części w następujących sektorach: systemy logistyczne, systemy magazynowe, stanowiska robocze, oprogramowanie logistyczne, technologia gospodarki odpadami.

Dzięki ponad 50 filiom na całym świecie, SSI SCHÄFER  jest mocnym i niezawodnym partnerem. Zarówno w przemyśle, handlu, jak i w organizacjach handlowych i publicznych produkty SSI SCHÄFER są wykorzystywane na całym świecie, a firma wykonuje swoje zadania efektywnie i kompetentnie.
Firma oferuje usługi od projektu po realizację i serwis.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2018EMIL - 12-2018EMIL - 11-2018EMIL - 11-2018EMIL - 10-2018EMIL - 10-2018EMIL - 09-2018EMIL - 09-2018Zobacz więcej publikacji