NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Pojemniki półkowe SSI SCHAEFER

Pojemniki półkowe SSI SCHAEFER
Pojemniki półkowe SSI SCHAEFER
SSI SCHAFER
DostawcaSSI SCHÄFER Sp. z o.o.
MarkaSSI SCHAFER
Materiał konstrukcyjnyPolipropylen
Szerokość całkowita [mm]162
Długość całkowita [mm]300
Wysokość [mm]120

Kontakt w sprawie oferty

SSI SCHÄFER Sp. z o.o.
ul. Opalińskiego 10
01-645 Warszawa
+48 22 665-94-06
+48 22 665-94-06
www.ssi-schaefer.pl
info@ssi-schaefer.pl

Pragniesz wprowadzić porządek i przejrzystość do swojego magazynu? Nasze plastikowe i stalowe pojemniki półkowe są doskonałym rozwiązaniem. Pojemniki zaprojektowane są tak, aby pasowały do wszystkich modułowych systemów półkowych firmy SSI SCHAEFER i dawały się zintegrować z innymi systemami.

Pojemniki SSI SCHAEFER mogą zostać zintegrowane z systemami regałowymi oraz mogą być dowolnie łączone dzięki idealnie dopasowanym wymiarom. Wszystkie nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości plastiku, stali lub materiałów specjalnych.

Nasz zakres usług obejmuje zarówno projektowanie, jak i produkcję. Od planowania do wdrażania nowoczesnych rozwiązań logistycznych, firma SSI SCHAEFER od wielu lat stawia na wiedzę ekspercką i wysoką jakość usług. Jesteśmy w stanie sprostać wszystkich wyzwaniom w zakresie rozwiązań, tym małym i dużym, prostym i skomplikowanym. Nasi klienci mogą korzystać z wiedzy eksperckiej firmy SSI SCHAEFER oraz konsultować się z naszymi doradcami.

Praktyczne rozwiązania dla każdego magazynu i zakładu produkcyjnego, jak również w zakresie wewnętrznego i zewnętrznego transportu i wysyłki. Pojemniki z firmy SSI SCHAEFER wprowadzają w magazynie porządek, optymalizują procesy półautomatycznego i w pełni zautomatyzowanego magazynowania i chronią przechowywane materiały. Dopełnieniem naszej oferty produktów wykonanych z plastiku lub blachy stalowej grubej jest szeroki wachlarz akcesoriów.

SSI SCHAEFER powstała w 1937 roku i była prowadzoną przez właścicieli niemiecką firmą rodzinną. Dziś SSI SCHÄFER jest jednym z największych na świecie dostawców kompleksowych rozwiązań i producentów części w następujących sektorach: systemy logistyczne, systemy magazynowe, stanowiska robocze, oprogramowanie logistyczne, technologia gospodarki odpadami.

Dzięki ponad 50 filiom na całym świecie, SSI SCHÄFER  jest mocnym i niezawodnym partnerem. Zarówno w przemyśle, handlu, jak i w organizacjach handlowych i publicznych produkty SSI SCHÄFER są wykorzystywane na całym świecie, a firma wykonuje swoje zadania efektywnie i kompetentnie.
Firma oferuje usługi od projektu po realizację i serwis.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 05-2019EMIL - 05-2019EMIL - 04-2019EMIL - 04-2019EMIL - 03-2019EMIL - 03-2019EMIL - 02-2019EMIL - 02-2019Zobacz więcej publikacji