NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Plastikowe pojemniki SSI Schäfer serii 14/6

Plastikowe pojemniki SSI Schäfer serii 14/6
Plastikowe pojemniki SSI Schäfer serii 14/6
SSI SCHAFER
DostawcaSSI SCHÄFER Sp. z o.o.
MarkaSSI SCHAFER
Materiał konstrukcyjnyPlastik

Kontakt w sprawie oferty

SSI SCHÄFER Sp. z o.o.
ul. Opalińskiego 10
01-645 Warszawa
+48 22 665-94-06
+48 22 665-94-06
www.ssi-schaefer.pl
info@ssi-schaefer.pl

Pojemniki transportowe plastikowe oraz metalowe serii 14/6 przystosowane do ustawiania w stos są przeznaczone zwłaszcza do transportu wewnątrzzakładowego i wysyłek.  Idealnie pasują do wszystkich systemów regałów firmy SSI SCHÄFER.

Mnogość rozmiarów i wielkości umożliwia ich wielostronne stosowanie w magazynach. Ściany o pełnej wysokości pozwalają na wypełnienie pojemnika po brzegi. Mocny, odpowiednio wyprofilowany brzeg oraz odpowiedniej konstrukcji dno gwarantują stabilność stosu podczas transportu zarówno wewnątrz zakładu jak i poza nim.

Pojemniki plastikowe z serii 14/6 są kompatybilne w stosie z pojemnikami metalowymi serii 14/6 a także z pojemnikami plastikowymi i metalowymi z serii 14/7.

Więcej informacji na stronie: 
http://www.ssi-schaefer.pl/magazynowanie/skrzynie-i-pojemniki/nasze-produkty/pojemniki-do-ustawiania-w-stos.html

SSI SCHAEFER powstała w 1937 roku i była prowadzoną przez właścicieli niemiecką firmą rodzinną. Dziś SSI SCHÄFER jest jednym z największych na świecie dostawców kompleksowych rozwiązań i producentów części w następujących sektorach: systemy logistyczne, systemy magazynowe, stanowiska robocze, oprogramowanie logistyczne, technologia gospodarki odpadami.

Dzięki ponad 50 filiom na całym świecie, SSI SCHÄFER  jest mocnym i niezawodnym partnerem. Zarówno w przemyśle, handlu, jak i w organizacjach handlowych i publicznych produkty SSI SCHÄFER są wykorzystywane na całym świecie, a firma wykonuje swoje zadania efektywnie i kompetentnie.
Firma oferuje usługi od projektu po realizację i serwis.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

Zobacz więcej publikacji

Bezpieczny Magazyn - miesięcznik o bezpiecznym magazynie

Zobacz więcej publikacji