NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

UniCarriers ZX specjalista do ciężkich zadań

UniCarriers ZX specjalista do ciężkich zadań
UniCarriers ZX specjalista do ciężkich zadań
UniCarriers ZX specjalista do ciężkich zadań
DostawcaPOLSAD Jacek Korczak
MarkaUNICARRIERS
Udźwig [kg]8000
Wysokość podnoszenia [mm]8000
Szerokość korytarza roboczego [mm]3630

Kontakt w sprawie oferty

POLSAD Jacek Korczak
ul. Holenderska 14
99-300 Kutno
+48 24 254 79 58
+48 24 254 44 02
www.polsad.net.pl/pl,nissan
sekretariat@polsad.net.pl

Wózki UniCarriers serii ZX to maszyny do najcięższych zadań o udźwigu od 6t do 8 t. Wózek serii ZX został wyposażony w potężny wysokoprężny silnik, dzięki czemu może podnosić ładunki ważące nawet do 8,0 ton aż na wysokość 8 metrów.

Wysokoprężny silnik z turbodoładowaniem zasilany paliwem za pomocą listwy Common Rail zużywa optymalną ilość paliwa przy zwiększonej mocy, co pozwala na oszczędności paliwa. Zwiększenie mocy uzyskano dzięki turbodoładowaniu, tj. wtłaczaniu sprężonego powietrza do cylindrów. Turbina pracuje w całym zakresie obrotów, pozwalając na uzyskanie większego momentu obrotowego przy niskich prędkościach silnika. Aby jeszcze bardziej zwiększyć działanie turbiny, sprężone powietrze przepływa przez intercooler, dzięki czemu otrzymuje się gęstszy ładunek dolotowy. Zwiększeniu mocy towarzyszy redukcja emisji tlenków azotu, poprzez zastosowanie układu recyrkulacji spalin (EGR). To dzięki tej konstrukcji wózek ZX osiąga poziom emisji spalin znacznie poniżej tego, co jest wymagane przez normy Stage IIIA.

W wózkach Serii ZX
zastosowano hydrostatyczne wspomaganie kierownicy uzyskując lepszą kontrolę i zwrotność tak dużej jednostki. Komfort pracy polepszają zawieszenie siedzenia, szerokie prześwity masztu i automatyczna skrzynia biegów. System czujników zainstalowanych w siedzeniu blokuje m.in. funkcje podnoszenia, gdy operatora nie ma w fotelu.

Model ZX jest wyposażony w system ostrzegawczy chroniący silnik, który zmniejsza prędkość obrotową silnika, gdy zaistnieje ryzyko przegrzania jednostki.

Wózki serii ZX:
• Są idealne do pracy w ciężkich warunkach przemysłowych, w ekstremalnych warunkach;
• Są wyposażone w nowoczesny, czysty i mocny silnik wysokoprężny z turbo doładowaniem;
• Spełniają normy Stage IIIA - niski poziom emisji NOx osiągnięto poprzez recyrkulację spalin;
• Zwiększono komfort pracy operatora dzięki dużym przestrzeniom na nogi;
• Pozwalają na osiągnięcie wysokiej wydajność dzięki dużym prędkościom pracy;
• Są wyposażone w panele Selfdiagnostic wyświetlające kody usterek - dla łatwej naprawy i konserwacji.

Od ponad pół wieku temu firma NISSAN FORKLIFT projektuje i produkuje wysokowydajne i innowacyjne urządzenia do przeładunku towarów na światowe rynki. Posiada fabryki w Japonii, USA, Holandii i Hiszpanii, rocznie firma sprzedaje ok. 40 tys. wózków widłowych z czego jedną czwartą w Europie. Nissan Foklift wykorzystuje swoją przewagę konkurencyjną w dziedzinie projektowania wózków widłowych - od najlepszych rozwiązań silników i układów elektrycznych po bezpieczeństwo, komfort i wydajność pracy operatora.

NISSAN MOTOR LTD to globalny producent, jednych z najbardziej popularnych na świecie i trwałych samochodów i wózków widłowych. Jako jeden z czołowych producentów NISSAN FORKLIFT oferuje pełną gamę urządzeń do przeładunku towarów takich jak spalinowe wózki widłowe z silnikami na gaz i silnikami wysokoprężnymi o udźwigu od 1,5 do 7,0 ton oraz trzy i czterokołowe wózki elektryczne o udźwigu od 1,25 do 3 ton, a także urządzenia techniki magazynowej (wózki unoszące, podnośnikowe, komisjonujące i wysokiego składowania).

Firma POLSAD Jacek Korczak wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu swoim klientom w roku 1999 rozszerzyła swoją działalność o nowy profil stając się Autoryzowanym Dealerem Wózków Widłowych marki NISSAN. Od tego momentu kolejnym kierunkiem naszego rozwoju jest sprzedaż nowych oraz używanych wózków widłowych jak i zapewnienie profesjonalnej i fachowej obsługi serwisowej. Nabyte doświadczenie oraz satysfakcja naszych klientów pozwoliły nam w krótkim czasie stać się najbardziej znanym i cenionym w centralnej Polsce dostawcą wózków widłowych.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 02-2018EMIL - 02-2018EMIL - 01-2018EMIL - 01-2018EMIL - 12-2017EMIL - 12-2017EMIL - 11-2017EMIL - 11-2017Zobacz więcej publikacji