NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Baterie trakcyjne żelowe PzV

Baterie żelowe PzV
EnergyOn
DostawcaEnergyOn Sp. z o.o.
MarkaEnergyOn
Napięcie [V]od 24V do 80V
Ilość cykli ładowania [szt.]1200
Pojemność [Ah]od 110Ah do 1200Ah

Kontakt w sprawie oferty

Baterie trakcyjne żelowe PzV EnergyOn służą do zasilania napędów w wózkach widłowych , platformowych, maszynach sprzątających, pojazdach drogowych oraz w napędach hybrydowych. Ich szczególne właściwości jak bezpieczeństwo działania, max bezpieczeństwo dla środowiska naturalnego, oraz brak obsługi codziennej przy uzupełnianiu elektrolitu, powodują że jest to rozwiązanie najczęściej wybierane do pracy w magazynach, zakładach farmaceutycznych, przemyśle spożywczym i chemicznym, jak również w pomieszczeniach zamkniętych z ograniczoną wentylacją. Przeznaczone do pracy standardowej jedno i wielozmianowej z możliwością ładowania od 10h do 14h.

EnergyOn to zespół doświadczonych ludzi z pasją. Od wielu lat pracujemy na zróżnicowanym rynku, głównie skupiając się na kwestiach zasilania. Jeśli poszukują Państwo baterii, prostowników, falowników, UPS, a może chcecie zbudować od podstaw akumulatorownię lub Data Center to trafiliście pod właściwy adres. Przeprowadzimy Państwa przez cały proces zaczynając od planowania, projektu, wykonawstwa, a na utrzymaniu i serwisie kończąc.

Nasza firma działa w dwóch głównych gałęziach i są to:

  1. Trakcja czyli baterie kwasowe, żelowe i litowo-jonowe, prostowniki HF i 50Hz, akumulatorownie i osprzęt do wózków i inne wyposażenie wykorzstywane w logistyce wewnętrznej,
  2. Przemysł i Energetyka gdzie dostarczamy baterie kwasowe, żelowe, niklowo-kadmowe, prostowniki, zasilacze inwertery, UPS, przetwornice napięcia, agregaty prądotwórcze, akumulatorownie baterii przemysłowych, a także całe Data Center czy farmy solarne.

Zapraszamy do kontaktu pod numerm +48 502 189 037 lub mail info@energyon.eu.com

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji