NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Prostowniki wysokoczęstotliwościowe HF

Prostownik HF Filon Future
IEB
DostawcaEnergyOn Sp. z o.o.
MarkaIEB
Częstotliwość pracy100Hz

Kontakt w sprawie oferty

Prostowniki wysokoczęstotliwościowe HF to najwyższa klasa wśród układów trakcyjnych. Urządzenia o sprawności dochodzącej do 97%, z możliwością wyboru charakterystyki ładowania, zmiany typu baterii i jej pojemności. Wykorzystując te urządzenia nie tylko oszczędzasz na zużyciu energii, ale również oszczędzasz nasze środowisko ponieważ dzięki nowoczesnym charakterystykom zużycie energii i CO2 spada o ponad 30%. Ponieważ prostowniki posiadają wbudowany mikroprocesor to można w nich było zaimplementować wiele funkcji usprawniających ładowanie i pozwalających na wydłużenie żywotności baterii trakcyjnych.
 
W ofercie posiadamy prostowniki od 12V do 96V i prądzie od 6A do 400A
 
Prostowniki można wykorzystywać do ładowania baterii kwasowych, żelowych, niklowo-kadmowych oraz litowo-jonowych. Prostowniki ładują również wszystkie dostępne na rynku baterie blokowe i mogą występować w wersji onboard – w wersji do IP54. Występuje również wersja IP 65

Prostowniki mogą mieć zaimplementowane do 32 charakterystyk ładowania.
 
Wszystkie oferowane przez nas ładowarki są w wykonaniu modułowym co znacząco ułatwia serwisowanie i dodatkowo w sytuacji uszkodzenia jednego z modułów lub braku jednej fazy pozwala na dalsza pracę prostownika i ładowanie baterii.
 
Prostowniki mogą być wyposażone w wiele dodatkowych układów jak np. EUW, zewnętrzna lampa stanu ładowania, wyświetlacz graficzny, kolejkowanie, ID-Chip, Cool down, Timer, kompensacja temperaturowa ładowania, współpraca z kontrolerami, Ethernet, WiFi, USB, 2G/3G data card. Oprogramowanie do monitoringu i nadzoru prostowników i baterii Smart Control.

EnergyOn to zespół doświadczonych ludzi z pasją. Od wielu lat pracujemy na zróżnicowanym rynku, głównie skupiając się na kwestiach zasilania. Jeśli poszukują Państwo baterii, prostowników, falowników, UPS, a może chcecie zbudować od podstaw akumulatorownię lub Data Center to trafiliście pod właściwy adres. Przeprowadzimy Państwa przez cały proces zaczynając od planowania, projektu, wykonawstwa, a na utrzymaniu i serwisie kończąc.

Nasza firma działa w dwóch głównych gałęziach i są to:

  1. Trakcja czyli baterie kwasowe, żelowe i litowo-jonowe, prostowniki HF i 50Hz, akumulatorownie i osprzęt do wózków i inne wyposażenie wykorzstywane w logistyce wewnętrznej,
  2. Przemysł i Energetyka gdzie dostarczamy baterie kwasowe, żelowe, niklowo-kadmowe, prostowniki, zasilacze inwertery, UPS, przetwornice napięcia, agregaty prądotwórcze, akumulatorownie baterii przemysłowych, a także całe Data Center czy farmy solarne.

Zapraszamy do kontaktu pod numerm +48 502 189 037 lub mail info@energyon.eu.com

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 08-2021EMIL - 08-2021EMIL - 07-2021EMIL - 07-2021EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021EMIL - 05-2021EMIL - 05-2021Zobacz więcej publikacji