NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Opona superelastyczna pełna SolidAir LT

Opona SolidAir
Opona superelastyczna pełna SolidAir LT
Camso S.A.
DostawcaCamso Polska S.A.
MarkaCamso S.A.
Nazwa handlowaSolideal MAG2 SolidAir
czarneTak
szare niebrudząceNie

Kontakt w sprawie oferty

Camso Polska S.A.
Ul. Trakt Brzeski 35
05-077 Warszawa - Wesoła
+48 22 783 35 90
+48 22 783 35 82
www.camso.co
biuro@camso.co

Opona superelastyczna zaprojektowana z myślą o większym komforcie jazdy i mniejszych oporach toczenia. Zaprojektowane specjalne otwory w ścianach bocznych opony w warstwie elastycznej zwiększają komfort jazdy o 40% w porównaniu ze standardową opona superelastyczną i jest on zbliżony do jazdy na oponach pneumatycznych. Masywny wzór bieżnika dla dużo lepszej trakcji na wszystkich nawierzchniach. Łatwość montażu na felgach z systemem Quick (szybki montaż) – firmy Solideal. Kilkukrotnie zwiększona żywotność w porównaniu do standardowo stosowanych opon pneumatycznych.

Wgłębienia w technologii Solidair, zapewniają doskonały komfort jazdy, znakomitą stabilność. Małe drgania i amortyzacja wstrząsów

Camso, dawniej Camoplast Solideal, jest światowym liderem w dziedzinie projektowania, wytwarzania i dystrybucji ogumienia do pojazdów poza drogowych (Off-The-Road), felg przemysłowych, gąsienic gumowych i systemów podwozi na potrzeby transportu wewnętrznego, budownictwa, rolnictwa i sportów motorowych. 

Grupa zatrudnia na świecie ponad 7 500 pracowników, którzy w 100% angażują swój wysiłek w 11% światowego rynku opon i gąsienic (OTR). Prowadzi 4 własne centra badawczo-rozwojowe i 23 zakłady produkcyjne w Ameryce Północnej i Południowej, Europie oraz Azji. Camso jest dostawcą na pierwsze wyposażenie (OEM) do wiodących producentów maszyn i urządzeń, a dodatkowo poprzez swoją sieć sprzedaży w ponad 100 krajach świata prowadzi dystrybucję produktów na rynku wtórnym, w 24 przez własne spółki handlowe, w tym w Polsce.

Camso Polska S.A. jest oddziałem Camso z siedzibą w Kanadzie. Firma działa w Polsce od 1997r. oferując pełną gamę opon pneumatycznych, superelastycznych i opasek amortyzujących do wózków widłowych i urządzeń transportu wewnętrznego, a także opony i gąsienice gumowe do maszyn budowlanych i drogowych. 

Dodatkowo świadczy usługi w zakresie produkcji felg na indywidualne zamówienie do wózków widłowych, maszyn budowlanych oraz wypełniania opon pneumatycznych elastomerem. Oferuje również usługi serwisowe w zakresie montażu opon pełnych na felgi o średnicy od 8” do 33”.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020EMIL - 02-2020EMIL - 02-2020Zobacz więcej publikacji