NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Opony Solideal Magnum

Opony Solideal Magnum
Opony Solideal Magnum
Camso S.A.
DostawcaCamso Polska S.A.
MarkaCamso S.A.
DostawcaCamso Polska S.A.
Nazwa handlowaMagnum
czarneTak
szare niebrudząceTak

Kontakt w sprawie oferty

Camso Polska S.A.
Ul. Trakt Brzeski 35
05-077 Warszawa - Wesoła
+48 22 783 35 90
+48 22 783 35 82
www.camso.co
biuro@camso.co

Magnum to maksymalnie elastyczna opona. Ta opona jest zaprojektowana by sprostać najwyższym wymaganiom użytkowników. Tworzona z zastosowaniem najnowszych technik konstrukcyjnych, wielowarstwowa budowa z wykorzystaniem innowacyjnych, bardziej wytrzymałych mieszanek z dużą zawartością kauczuku naturalnego.

Wyjątkowy wzór bieżnika, duża powierzchnia styku z podłożem i kształt ścian bocznych powodują, że opona MAGNUM produkowane przez SOLIDEAL jest najbardziej wytrzymałą, uniwersalną i trwałą superelastyczną oponą na rynku. Optymalne parametry eksploatacyjne, w tym długość życia w najcięższych zastosowaniach.

Doskonała trójwarstwowa opona superelastyczna- nowoczesna rzeźba bieżnika, płaskie czoło i wyprofilowanie ścian bocznych powodują, że opona Magnum jest najbardziej wytrzymałą i odporną na zużycie (ścieranie oraz uszkodzenia mechaniczne) uniwersalną trójwarstwową oponą przemysłową. Zapewnia optymalną wydajność pracy w najtrudniejszych warunkach. Dostępna w wersji niebrudzącej (szarej) oraz w wersji do szybkiego montażu (QUICK).

Camso, dawniej Camoplast Solideal, jest światowym liderem w dziedzinie projektowania, wytwarzania i dystrybucji ogumienia do pojazdów poza drogowych (Off-The-Road), felg przemysłowych, gąsienic gumowych i systemów podwozi na potrzeby transportu wewnętrznego, budownictwa, rolnictwa i sportów motorowych. 

Grupa zatrudnia na świecie ponad 7 500 pracowników, którzy w 100% angażują swój wysiłek w 11% światowego rynku opon i gąsienic (OTR). Prowadzi 4 własne centra badawczo-rozwojowe i 23 zakłady produkcyjne w Ameryce Północnej i Południowej, Europie oraz Azji. Camso jest dostawcą na pierwsze wyposażenie (OEM) do wiodących producentów maszyn i urządzeń, a dodatkowo poprzez swoją sieć sprzedaży w ponad 100 krajach świata prowadzi dystrybucję produktów na rynku wtórnym, w 24 przez własne spółki handlowe, w tym w Polsce.

Camso Polska S.A. jest oddziałem Camso z siedzibą w Kanadzie. Firma działa w Polsce od 1997r. oferując pełną gamę opon pneumatycznych, superelastycznych i opasek amortyzujących do wózków widłowych i urządzeń transportu wewnętrznego, a także opony i gąsienice gumowe do maszyn budowlanych i drogowych. 

Dodatkowo świadczy usługi w zakresie produkcji felg na indywidualne zamówienie do wózków widłowych, maszyn budowlanych oraz wypełniania opon pneumatycznych elastomerem. Oferuje również usługi serwisowe w zakresie montażu opon pełnych na felgi o średnicy od 8” do 33”.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 10-2018EMIL - 10-2018EMIL - 09-2018EMIL - 09-2018EMIL - 08-2018EMIL - 08-2018EMIL - 07-2018EMIL - 07-2018Zobacz więcej publikacji