NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Wielofunkcyjny wózek Crown WAV® 60

Crown-WAV_60
crown-wav60-13
crown-wav60-16
crown-wav60-08
crown-wav60-17
crown-wav60-26
CROWN
DostawcaWDX S.A.
MarkaCROWN
Nazwa handlowaWAV 60
Udźwig [kg]115
Wysokość podnoszenia [mm]2995
Rodzaj napęduelektryczny

Kontakt w sprawie oferty

WDX S.A.
ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa
+48 22 417 0 200
+48 22 853 17 48

Kontakt handlowy
Informacja handlowa +48 801 332 629 <> Serwis +48 22 417 0 212
www.wdx.pl
info@wdx.pl
WAV® Work Assist Vehicle do zastosowania wewnątrz obiektów, pracuje wydajnie i cicho. Podnosi operatora i ładunek na wysokość do pięciu metrów, jeździ dwa razy szybciej niż średnia prędkość chodzenia. WAV® łatwo przemieszcza się w wąskich korytarzach roboczych, zawraca we własnym obrysie. Wózek z podnoszoną kabiną operatora WAV® zastępuje drabiny toczone, zwykle używane w pracach kompletacyjnych oraz konserwacyjnych.
 
Wózek z podnoszoną kabiną operatora WAV® zmienia standardy. Ręczne przenoszenie opakowań kartonowych, sprzętu lub narzędzi z miejsca na miejsce wymaga dużych nakładów pracy. Pracownicy nie muszą narażać się na niebezpieczeństwo korzystając z drabin. Podnośnik WAV® to narzędzie o wysokiej wydajności, pozwalające jednej osobie sprawnie wykonywać zadania, które zwykle wymagają udziału dwóch pracowników.
 
Uniwersalne rozwiązanie, redukcja zagrożeń
Uniwersalny podnośnik transportu wewnętrznego WAV® Work Assist Vehicle stanowi źródło znacznych oszczędności przy jednoczesnym zwiększeniu bezpieczeństwa, wydajności i elastyczności pracy.
 
Elektryczny wózek do zadań specjalnych
Modele z serii WAV® są często nabywane przez firmy zajmujące się handlem detalicznym w celu zwiększenia wydajności i bezpieczeństwa podczas kompletacji zamówień, przy podawaniu klientom towarów znajdujących się poza zasięgiem pracowników, przeprowadzania inwentaryzacji, zmianach oznakowania, wymianie żarówek, montażu wystaw i wielu innych zadaniach.
 
Ładowanie akumulatora
Gdy zajdzie potrzeba naładowania akumulatora, wystarczy podłączyć podnośnik Wave do standardowego gniazda zasilającego 240 V, a wbudowany inteligentny prostownik zajmie się resztą. Bezobsługowe akumulatory należą do standardowego wyposażenia.
 
Inteligentny układ sterowania
Inteligentny układ sterowania podnośnika Wave zapewnia bezpieczeństwo i poczucie pewności operatora. Przy każdym uruchomieniu stacyjki wykonywany jest test diagnostyczny wszystkich układów i zabezpieczeń. Jednostka sterująca nieustannie monitoruje wszystkie obwody sterowania i kontroli w celu zapewnienia bezpiecznej i niezawodnej pracy. Wbudowany system bezpieczeństwa rozpoznaje miejsce przebywania operatora podczas poszczególnych czynności – jazdy, hamowania, podnoszenia podestu i pracy na wysokości. System wykrywa również obecność osób trzecich pod podniesionym podestem.
 
Układ kierowania
Układ kierowania monitorujący prędkość dostosowuje promień skrętu do prędkości pojazdu. Jeżeli bramki są zamknięte lub podest jest podniesiony na wysokość większą niż 510 mm, prędkość jazdy zostaje zmniejszona.
Jazda lub podnoszenie, gdy podest znajduje się na wysokości powyżej 510 mm, są możliwe wyłącznie przy zamkniętych bramkach. Gdy podest jest opuszczony, jazda z maksymalną prędkością (6 km/h) wymaga otwartych bramek, aby w razie zagrożenia można szybko opuścić pojazd.
 


Czujniki obecności rąk
Czujniki obecności rąk umożliwiają sprawdzenie przed uruchomieniem podnośnika Wave, czy obie ręce operatora znajdują się na elementach sterowania. Funkcja ignorowania sygnałów z czujnika obecności rąk umożliwia operatorowi, w razie potrzeby, użycie jednej ręki do umieszczania ładunku na palecie. W tym trybie jest możliwa jazda wyłącznie z małą prędkością.
 
Przełącznik zając/żółw
Przełącznik zając/żółw umożliwia operatorowi szybkie dostosowanie prędkości i profilu osiągów do warunków pracy. Przyciski sterujące podnoszeniem i opuszczaniem są rozmieszczone w sposób umożliwiający  sterowanie tymi funkcjami podczas jazdy.
 
Amortyzowana podłoga
Amortyzowana podłoga jest wyposażona w czujniki położenia stóp ostrzegające o niestabilnej pozycji operatora. Jeśli operator zdejmie stopę z pedału, podnośnik Wave zostanie zatrzymany, a funkcja podnoszenia lub opuszczania wyłączona. Nisko umieszczony stopień i zabezpieczenie przed potykaniem się umożliwiają łatwe i bezpieczne wchodzenie.
 
Zabezpieczona stacyjka
Stacyjka jest wyposażona w zabezpieczenie przed nieautoryzowanym dostępem. Ponadto istnieje możliwość zaprogramowania unikalnej sekwencji uruchamiania w celu zapobiegnięcia włączeniu podnośnika przez nieprzeszkolone osoby. Funkcja automatycznego wyłączenia zabezpiecza pojazd przed dostępem nieupoważnionych użytkowników.
 
Odpowiednia szerokość
Podnośnik Wave jest na tyle wąski, aby mógł przejeżdżać przez drzwi, i na tyle lekki, aby można go przewozić w większości wind. Dzięki temu stanowi idealne narzędzie do biur, hoteli, szpitali i innych zastosowań komercyjnych. Może być także używany do prac porządkowych i konserwacyjnych.
 
Oszczędność czasu
Oszczędność czasu. Podnośnik Wave pozwala oszczędzać czas, oferując szybki, bezpieczny i wydajny sposób transportowania i podnoszenia materiałów, które dotychczas musiały być przenoszone ręcznie. Eliminuje także konieczność czasochłonnego przenoszenia drabin pomiędzy miejscami pracy. Dzięki podnośnikowi Wave operator może znaleźć się na odpowiedniej wysokości, wraz z towarami i materiałami, w gotowości do wykonania zadania szybciej, niż pieszy pracownik zdoła dotrzeć do miejsca pracy.
 
Szybki zwrot z inwestycji
Dzięki znacznemu zwiększeniu wydajności i redukcji zagrożeń podnośnik Wave może szybko poprawić wyniki finansowe firmy. Analizy opłacalności inwestycji wyraźnie dowodzą, że zwrot kosztu zakupu podnośnika Wave następuje zwykle w okresie od 8 do 12 miesięcy od daty transakcji, co stanowi niezaprzeczalne potwierdzenie wartości tej inwestycji.
Minimalne koszty użytkowania
Koszty użytkowania są minimalne. Jest tak dzięki wydajnym i inteligentnym rozwiązaniom zastosowanym w podnośniku Wave, takim jak zintegrowany system diagnostyczny, całkowicie stalowy maszt, bezobsługowe akumulatory oraz szczelne jednostki napędowe. Podnośnik Wave został skonstruowany i sprawdzony według tych samych rygorystycznych standardów, które firma Crown stosuje do wszystkich swoich produktów.
 
Prowadnice szynowe
Stosowanie podnośnika Wave w połączeniu z prowadnicami szynowymi oferuje liczne korzyści związane z oszczędnością czasu i obniżeniem kosztów użytkowania. Podczas pracy w przejściach o szerokości zaledwie 900 mm podnośnik Wave zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni i zwiększa wydajność, umożliwiając pracownikowi płynne przemieszczanie się i sięganie na różne wysokości.
 
Elektryczna górna platforma ładunkowa
Górna platforma ładunkowa z napędem elektrycznym jest regulowana bezstopniowo. Dzięki temu operator może dostosować wysokość platformy – nawet z ładunkiem – elastycznie do każdego ładunku.
 
Oświetlenie robocze
Oświetlenie robocze jest dedykowane do aplikacji, gdzie występuje konieczność doświetlenia pomieszczeń.
 
Światła stroboskopowe
Światła stroboskopowe mogą być używane do informowania o obecności wózka podnośnikowego w okolicy.
WDX S.A. zajmuje czołową pozycję wśród polskich dostawców wózków widłowych. Oferujemy pełną gamę produktów Crown, Doosan i Combilift, a także wynajem oraz serwis wszystkich marek wózków widłowych. Dzięki temu otrzymacie Państwo wózki najwyższej jakości oraz gwarancję, że dzięki współpracy z naszymi doradcami przy wyborze wózków magazynowych unikniecie Państwo wielu problemów i kosztów.

Nasz eSklep wozki.wdx.pl pozwoli Państwu sprawdzić dostępność nowych i używanych wózków widłowych oraz zapoznać się z ofertą serwisu. Ponad 300 wózków widłowych jest dostępnych od ręki na sprzedaż oraz do wynajmu krótko- i długoterminowego. Serdecznie zapraszamy.

WDX S.A. jest spółką z ponad 25-letnim doświadczeniem w dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań z zakresu wyposażenia magazynów, składowania i projektowania systemów logistycznych w transporcie wewnętrznym.
Inwestycja w magazyn opiera się na maksymalnym wykorzystaniu dostępnej jego przestrzeni. Dlatego zawsze doradzamy klientom współpracę już na etapie projektowania powierzchni magazynowych. Współpraca z naszymi specjalistami w zakresie regałów czy przenośników magazynowych pozwala uniknąć wielu problemów, kosztów oraz daje możliwość maksymalnej optymalizacji rozwiązań. WDX S.A. posiada własne biuro projektowe i nowoczesny zakład produkcyjny systemów składowania i transportu bliskiego o powierzchni 20 503 m2 i mocach produkcyjnych wynoszących 30 000 ton stali rocznie.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 05-2019EMIL - 05-2019EMIL - 04-2019EMIL - 04-2019EMIL - 03-2019EMIL - 03-2019EMIL - 02-2019EMIL - 02-2019Zobacz więcej publikacji