NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Podest ruchomy ELEVAH 70

1-70-1
Akala Faraone_1
Akala Faraone_2
Akala Faraone_3
Akala Faraone_4
Faraone Poland Sp. z o.o.
DostawcaFaraone Poland Sp. z o.o.
MarkaFaraone Poland Sp. z o.o.
Szerokość [mm]1350
Długość [mm]1380
Wysokość złożonej maszyny [mm]1700
Maksymalne obciążenie [kg]200
Max. wysokość robocza [mm]970

Kontakt w sprawie oferty

Faraone Poland Sp. z o.o.
ul. Prosta 32, Łozienica
72-100 Goleniów
+48 91 579 03 90
+48 91 579 03 94
www.faraone.pl
info@faraone.pl

Podnośnik przemieszczany ręcznie Elevah 70

Elevah 70 platforma jest całkowicie wykonana z aluminium i wyposażona w kosz o dużych rozmiarach i ładowności 200 kg, oraz maksymalnej wysokości roboczej 7,22m. Kompaktowy i łatwy w transporcie podnośnik firmy Faraone, przeznaczony jest do wszelkich prac na wysokości w pomieszczeniach. Idealne rozwiązanie w supermarketach, magazynach, halach produkcyjnych. System regulacji długości podpór stabilizujących umożliwia zainstalowanie kosza pojedynczego o dużym udźwigu. Posiada półkę na narzędzia mocowaną na koszu, której max. ładowność wynosi 60 kg. Cztery stabilizatory pozwalajace na użytkowanie podnośnika na nierównym podłożu, montowane w standardzie.PODSTAWOWA CHARAKTERYSTYKA:
Bezpieczeństwo gwarantowane podczas wszelkich prac na wysokości (konserwacja, kontrola, montaż, itp.)
Przenośne sterowanie pozwala podnieść platformę również z ziemi.
Dzięki użyciu stabilizatorów i rozmieszczeniu kosza na 70 cm od ziemi osiąga wysokość roboczą 7 m
Kosz zamocowany na teleskopowo rozsuwanych wspornikach.
Wykonany ze specjalnych profili aluminiowych, dzięki czemu konstrukcja jest bardzo lekka i bezpieczna.
Wysuwanie poszczególnych elementów odbywa się za pomocą mechanizmu łańcuchowego.
Ruchomy panel sterowania pozwala na obsługę poza koszem.
Solidne profile teleskopu wysięgnika.
Kosz jest wyposażony w otwieraną poręcz bezpieczeństwa, która chroni osobę na wysokości przed wypadnięciem.
Półka na narzędzia mocowana na koszu (maksymalna ładowność 60 kg).
Łatwo rozstawiane podpory zapewniają stabilizację i bezpieczne użytkowanie.
Podnośnik ELEVAH 70 jest certyfikowany do pracy w zamkniętych pomieszczeniach.


Faraone jest firmą rodzinną z 47 letnią tradycją w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości produktów do pracy na wysokości. Nasza idea to produkty wysokiej jakości . Rezultaty naszej pracy potwierdzają, że wygoda użytkowania i przestrzeganie norm mogą iść w parze z wymaganiami klientów, tworząc sprzęt rozpowszechniony i doceniany w całej Europie i na świecie. Doszliśmy na szczyt i na szczycie pozostaniemy dopóki będziecie w dalszym ciągu doceniać znakomite standardy produkcyjne, które możemy zapewnić.

Pomagamy eliminować wypadki

Inwestując w wysokiej jakości produkty do pracy na wysokości, ograniczamy wypadki przy pracy. Wszystkie nasze produkty są zgodne z normami krajowymi i europejskimi. Współpracujemy z Politechniką Mediolańską i Szczecińską. Rusztowania i platformy posiadają certyfikaty ISPEL oraz certyfikat TUV.

Nasze rynki

Faraone posiada trzy zakłady produkcyjne w Europie, we: Włoszech, Polsce i Hiszpanii, które pozwalają zaspokoić zaopatrzenie dla najbardziej wymagających klientów. Produkty Faraone również można nabyć na reszcie kontynentów dzięki naszym partnerom – dystrybutorom.

Obsługa

Stare chińskie przysłowie mówi: „ Jeśli robisz plany na rok, posiej zboże. Jeśli robisz plany na dziesięć lat, posadź drzewa. Jeśli robisz plany na całe życie, wykształć i wychowaj człowieka”. Grupa Faraone planuje kształcenie i szkolenia w sposób ustawiczny, ciągły, organizując seminaria techniczne we współpracy z głównymi uczelniami i zrzeszeniami zawodowymi oraz w ramach obsługi klienta, po to byście mogli poznać jak najlepszy sposób użytkowania wybranych produktów.

Grupa Faraone bierze czynny udział we wszystkich najważniejszych targach we Włoszech i na świecie oraz wspiera za pomocą celowych kampanii informacyjnych wszystkie swoje innowacje.


Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020Zobacz więcej publikacji