NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Prostowniki Fronius Selectiva

PC_PIC_Selectiva_group_new_1kW_81505_0
FRONIUS
DostawcaFronius Polska Sp. z o.o.
MarkaFRONIUS
Częstotliwość pracy100Hz

Kontakt w sprawie oferty

Prostownik Fronius Selectiva

Podczas projektowania prostowników Selectiva wykorzystujących Active Inverter Technology, firma Fronius wykorzystała doświadczenia ponad 60 lat konstruowania systemów ładowania akumulatorów.

Fronius Selectiva

Nowa generacja systemów ładowania akumulatorów Selectiva przeznaczona do akumulatorów 24 V, 36 V, 48 V i 80 V wyróżnia się nowatorskim procesem ładowania. Odnosząca sukcesy technologia Active Inverter Technology, wyposażona w rewolucyjny proces ładowania Ri, dostosowuje się do wymogów akumulatora i ładuje go tylko taką ilością prądu, która jest w nim rzeczywiście potrzebna. Konwencjonalne technologie ładują akumulatory z wykorzystaniem zadanych, stałych charakterystyk ładowania, nie dbając o stan akumulatora.

Zasada działania nowego procesu ładowania Ri

/ Na podstawie rezystancji wewnętrznej określany jest stan akumulatora.

/ Charakterystyka ładowania jest dostosowywana do wieku, temperatury i stanu naładowania akumulatora.

/ W każdej fazie ładowania do akumulatora jest doprowadzany optymalny prąd. Dzięki temu każdy cykl ładowania jest unikatowy i posiada indywidualną charakterystykę.

Dostosowanie prądu do akumulatora pozwala uniknąć strat ładowania na początku ładowania i w fazie doładowywania. Akumulator otrzymuje tylko prąd, który jest rzeczywiście potrzebny. Nowy proces ładowania Ri gwarantuje tym samym najchłodniejsze i najłagodniejsze ładowanie. To z kolei zapewnia maksymalną żywotność akumulatora.

Systemy ładowania akumulatorów wykorzystujące Active Inverter Technology gwarantują optymalne ładowanie i przedłużają w ten sposób żywotność akumulatora.

5 LAT GWARANCJI

Fronius Polska jest oddziałem austriackiego przedsiębiorstwo z siedzibą w Pettenbach oraz zakładami w Wels, Thalheim, Steinhaus i Sattledt. Firma zatrudnia 3.817 pracowników na całym świecie i działa w następujących branżach: systemy ładowania akumulatorów, spawalnictwo i fotowoltaika. Eksport na poziomie około 89% to zasługa 28 międzynarodowych spółek firmy Fronius oraz partnerów handlowych i przedstawicieli w ponad 60 krajach. Ze swoimi innowacyjnymi produktami oraz 1.242 patentami, Fronius jest światowym liderem innowacji.

Firma Fronius, to specjalista w dziedzinie systemów ładowania akumulatorów, oferujący nową generację prostowników, cechującą się niespodziewanymi właściwościami. Oprócz wysokiej efektywności energetycznej, wyraźnie zwiększono żywotność akumulatorów napędowych stosowanych w elektrycznych urządzeniach do transportu poziomego. Dzięki nowo zaprojektowanemu procesowi ładowania Ri możliwe jest ładowanie przy najmniejszej z możliwych emisji ciepła.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020Zobacz więcej publikacji