NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Pozycjoner typoszeregu 25G/28G

Pozycjoner z paletami
Pozycjoner typoszeregu 25G/28G
Pozycjoner-widok z wozka
DostawcaGOSS Firma Techniczno-Handlowa
MarkaCASCADE
Nazwa handlowaPozycjoner CASCADE
Udźwig wózka [kg]2500

Kontakt w sprawie oferty

GOSS Firma Techniczno-Handlowa
ul. Targowa 35/61
03-728 Warszawa
+48 22 619 00 49
www.goss.biz.pl
info@goss.biz.pl
Cascade, jako największy producent na  świecie osprzętów roboczych, wideł i akcesoriów do wózków widłowych, od wielu lat posiada w swojej ofercie wielopaletowe przesuwne pozycjonery wideł, które systematycznie udoskonala. Najnowszy produkt w tej dziedzinie to typoszereg 25G/28G, który zastępuje dobrze znane na naszym rynku typoszeregi 55E/55F.

Dzięki wieloletnim doświadczeniom skonstruowano osprzęt, który cechuje się ogromną żywotnością i niezawodnością, niskimi kosztami eksploatacji, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiego bezpieczeństwa obsługi. Zunifikowanie elementów konstrukcyjnych pozwoliło na ograniczenie liczby elementów składowych osprzętu do minimum. Wielopaletowe pozycjonery wideł z reguły stosuje się w przemyśle napojowym, materiałów budowlanym oraz logistyce. Najczęściej używanym w tych branżach rozwiązaniem jest osprzęt o udźwigu nominalnym 2500 kg / 600 mm, który ma możliwość jednorazowego przewożenia jednej do dwóch palet.
 
Cascade przewidział dla tych zastosowań osprzęt o podwyższonych parametrach technicznych, o udźwigu nominalnym 2800 kg / 600 mm. Osprzęt ten, jak również cały typoszereg 25G/28G, cechuje oprócz powyższych zalet:
  • bardzo dobra widoczność operacyjna,
  • wszystkie widły o tych samych wymiarach, dokręcane do prowadnic,
  • wydłużona o ok. 40% żywotność wideł dzięki dodatkowemu spęcznieniu ich pięt ,
  • ograniczenie częstotliwości obsługi oraz kosztów eksploatacji osprzętu do minimum,
  • wysoki udźwig efektywny wózka z osprzętem,
  • możliwość zmiany klasy montażowej z FEM 3 na FEM 2 i odwrotnie, bez żadnych dodatkowych kosztów, poprzez zmianę konfiguracji elementów składowych osprzętu, co ma kolosalne znaczenie przy flotach wynajmu,
  • możliwość zmiany rozstawu par wideł w osprzęcie, bez zmiany jego elementów konstrukcyjnych,
  • wyeliminowanie z konstrukcji sprężyn gazowych.
Jesteśmy przekonani, że nasz produkt znajdzie uznanie na rynku.

Firma GOSS powstała w 1995 roku. Dzięki długoletniej współpracy z firmami takimi jak, Cascade, Orlaco czy WHC, oferujemy Państwu szeroki zakres rozwiązań transportu bliskiego i wewnętrznego.

W naszej ofercie znajdą Państwo osprzęt do wózków widłowych taki jak: przesuwy boczne wideł, pozycjonery, obrotnice, chwytaki. Poza osprzętem, oferujemy systemy wizyjne do wózków podnośnikowych i maszyn budowlanych, specjalistyczne wózki do transportu rolek firmy WHC oraz prostowniki do baterii trakcyjnych.

Zajmujemy się fachowym i profesjonalnym doradztwem technicznym. Dzięki długoletniemu doświadczeniu pomożemy dobrać sprzęt do każdej aplikacji.
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020EMIL - 02-2020EMIL - 02-2020EMIL - 01-2020EMIL - 01-2020EMIL - 12-2019EMIL - 12-2019Zobacz więcej publikacji