NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

SKANER UNIWERSALNY DS9808-R

largeImage
largeImage (1)
AG Consult
DostawcaAG Consult
MarkaAG Consult
Wytrzymałość upadkowa1,2 m
Odczytywane kody1D/2D/PDF417

Kontakt w sprawie oferty

AG Consult
ul. Mikołaja Reja 9
05-500 Piaseczno
+48 22 499 05 86
+48 22 499 76 53
www.agc.com.pl
biuro@agc.com.pl

DS9808-R to rewolucyjne urządzenie do rejestracji danych w punktach sprzedaży, które łączy w sobie dwa innowacyjne rozwiązania wprowadzone przez firmę Zebra. DS9808-R to nie tylko pierwsze urządzenie będące połączeniem skanera kodów kreskowych 1D/2D i czytnika RFID. Jest to także przedstawiciel nowej kategorii produktów do odczytu znaczników RFID – to pierwsze urządzenie łączące w sobie funkcje ręcznego i automatycznego czytnika RFID UHF.

Poza funkcją odczytu znaczników RFID UHF w skanerze DS9808-R zastosowano najnowocześniejsze technologie obrazowania, zapewniające rekordową szybkość odczytu kodów kreskowych 1D i 2D oraz funkcję rejestrowania obrazów i podpisów.

DS9808-R umożliwia sprzedawcom detalicznym łatwe wdrożenie do procesów operacyjnych systemu znaczników RFID od terminali rozładunkowych po punkty kasowe, a w konsekwencji daje im możliwość czerpania korzyści z dostępnych w czasie rzeczywistym informacji na temat stanu magazynowego na poziomie poszczególnych sztuk, pozwalając na dbanie o terminowe uzupełnianie towaru na półkach – przy minimalnej interwencji ze strony pracowników.

Kompleksowy zestaw funkcji RFID umożliwia sprzedawcom pełne czerpanie z zalet technologii RFID w sklepie. Poza funkcją odczytywania znaczników celem dokonania transakcji zakupu technologia RFID umożliwia sprawdzanie cen, zamawianie nowego towaru, identyfikowanie towaru oddzielonego (np. produktów zabranych przez klientów do przymierzalni) oraz obsługę zwrotów.

Jedyna w swoim rodzaju hybrydowa konstrukcja urządzenia – wynik połączenia stabilnej bazy z nagradzanym, ergonomicznym kształtem urządzeń ręcznych marki Zebra – pozwoliła stworzyć skaner, który zapewni najwyższy komfort i prostotę użytkowania. Przechodzenie z trybu automatycznego do trybu ręcznego jest niezwykle proste – wystarczy wziąć urządzenie do ręki. 

AG Consult działa w branży informatycznej od 2001 roku i specjalizuje się we wdrażaniu kompleksowych rozwiązań do zarządzania łańcuchem dostaw z wykorzystaniem automatycznej identyfikacji.
Współpraca z czołowymi dostawcami urządzeń auto ID: Casio, Datalogic, Datamax, Honeywell, Intermec, Ruggon, Tec-Toshiba, Zebra oraz własne oprogramowanie pozwala na dostarczanie dopasowanych do potrzeb rozwiązań służących do zarządzania magazynem, pracy w terenie czy wykorzystywanych do rejestracji w procesach produkcyjnych.

Firma oferuje bardzo nowoczesną i zaawansowaną funkcjonalnie platformę logistyczną firmy Accellos Inc. z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, której głównymi elementami są systemy do zarządzania:
- magazynem wyrobów własnych (Accellos One Warehouse),
- magazynem w firmach świadczących usługi logistyczne (Accellos One 3PL),
- transportem (Accellos One Optimize oraz TMS).

G-MAG aplikaccja na urządzenia mobilne
-aplikacja pracująca na terminalach mobilnych (WIN CE, WIN Mobile) komunikuje się z dowolnym systemem ERP
-wymiana danych odbywa się automatycznie lub wywoływana jest ręcznie
-aplikacja komunikuje sie poprzez sieć bezprzewodową lub wymiana danych odbywa się poprzez podłączenie terminala mobilnego do stacji bazowej i komputera
-zakres funkcjonalny aplikacji może być dowolnie modyfikowany zgodnie z potrzebami firmy
-apliakcja wspiera wykorzystanie kodów kreskowych i RFID do identyfikacji towarów, miejsca składowania, partii, numerów serii, paczek i innych cech które należy śledzić
-automatyzuje obsługiwane procesy i przyspiesza czas ich realizacji
-redukuje ilość błędów

Prócz kompleksowych rozwiązań w naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

-Czytniki kodów kreskowych:
-Czytniki ręczne kablowe
-Czytniki ręczne bezprzewodowe
-Czytniki stacjonarne
-Mikrokioski

Terminale mobilne:
-Skanery pierścieniowe i naręczne
-Terminale ręczne
-Terminale wózkowe
-Narzędzia aplikacji mobilnych
-Przykładowe zastosowania
-Tablety i komputery przemysłowe

Drukarki:
-Drukarki / kodery RFID
-Drukarki kart plastikowych
-Przemysłowe mechanizmy drukujące
-Drukarki OEM / kioskowe
-Drukarki przenośne / mobilne
-Drukarki półprzemysłowe
-Automatyczne aplikatory
-Drukarki biurowe i opasek na rękę
-Drukarki przemysłowe
-Zadruk etykiet metodą termiczną oraz termotransferową

WI-FI:
-Przełączniki bezprzewodowe
-Punkty dostępowe


TECHNOLOGIA RFID
-Czytniki RFID
-Znaczniki RFID
-RFID dla pralni przemysłowych
-Anteny RFID

Leasing sprzętu informatycznego, oprogramowania i usług.

Klientami firmy są polskie przedsiębiorstwa i koncerny międzynarodowe reprezentujące takie gałęzie gospodarki jak: handel hurtowy i detaliczny, dystrybucję, przemysł spożywczy, lekki i ciężki.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 01-2020EMIL - 01-2020EMIL - 12-2019EMIL - 12-2019EMIL - 11-2019EMIL - 11-2019EMIL - 10-2019EMIL - 10-2019Zobacz więcej publikacji