NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Czytnik RFID MC9190-Z

largeImage
largeImage (1)
AG Consult

Kontakt w sprawie oferty

AG Consult
ul. Mikołaja Reja 9
05-500 Piaseczno
+48 22 499 05 86
+48 22 499 76 53
www.agc.com.pl
biuro@agc.com.pl

MC9190-Z to wytrzymały ręczny czytnik RFID przeznaczony do użytku w wymagających zastosowaniach i warunkach. MC9190-Z zaprojektowano na potrzeby zastosowań wymagających odczytu kodów RFID ze średniej lub dużej odległości. To ergonomiczne, zintegrowane urządzenie do odczytywania znaczników RFID oraz kodów kreskowych cechuje się najlepszym w swojej klasie zasięgiem i największą dokładnością odczytu znaczników RFID. Dzięki wytrzymałej obudowie doskonale sprawdzi się niemal w dowolnych warunkach, zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz.

Niezawodny czytnik RFID dalekiego zasięgu umożliwia częstszą i dokładniejszą inwentaryzację, co pozwala sprawniej zarządzać zapasami znajdującymi się w sklepie, na zapleczu czy w centrum dystrybucji.

MC9190-Z spełnia wymogi klasy szczelności IP64, dzięki czemu można z niego korzystać nawet w pyle czy na deszczu. Wytrzymały, bezodblaskowy ekran LCD zapewnia doskonałą czytelność przy intensywnym świetle słonecznym i bezproblemową ochronę szklanej powierzchni w trudnych warunkach. Model MC9190-Z wyposażony jest w specjalnie zaprojektowane ochraniacze narożne, które zabezpieczają go nawet przed wielokrotnymi upadkami na posadzkę betonową z wysokości 1,8 m.

MC9190-Z dołącza do szerokiej gamy produktów wchodzących w skład najbardziej kompleksowego pakietu rozwiązań dla firm i zakładów przemysłowych w zakresie stacjonarnych, mobilnych, ręcznych i automatycznych czytników RFID, jakie są dziś dostępne na rynku. Innymi słowy urządzenia RFID firmy Zebra są wykorzystywane w coraz większej liczbie zastosowań, gałęzi gospodarki i krajów. To przekłada się z kolei na bogate doświadczenie, z którego firmy mogą czerpać, aby sprostać wyjątkowym wyzwaniom, jakie przed nimi stoją.

AG Consult działa w branży informatycznej od 2001 roku i specjalizuje się we wdrażaniu kompleksowych rozwiązań do zarządzania łańcuchem dostaw z wykorzystaniem automatycznej identyfikacji.
Współpraca z czołowymi dostawcami urządzeń auto ID: Casio, Datalogic, Datamax, Honeywell, Intermec, Ruggon, Tec-Toshiba, Zebra oraz własne oprogramowanie pozwala na dostarczanie dopasowanych do potrzeb rozwiązań służących do zarządzania magazynem, pracy w terenie czy wykorzystywanych do rejestracji w procesach produkcyjnych.

Firma oferuje bardzo nowoczesną i zaawansowaną funkcjonalnie platformę logistyczną firmy Accellos Inc. z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, której głównymi elementami są systemy do zarządzania:
- magazynem wyrobów własnych (Accellos One Warehouse),
- magazynem w firmach świadczących usługi logistyczne (Accellos One 3PL),
- transportem (Accellos One Optimize oraz TMS).

G-MAG aplikaccja na urządzenia mobilne
-aplikacja pracująca na terminalach mobilnych (WIN CE, WIN Mobile) komunikuje się z dowolnym systemem ERP
-wymiana danych odbywa się automatycznie lub wywoływana jest ręcznie
-aplikacja komunikuje sie poprzez sieć bezprzewodową lub wymiana danych odbywa się poprzez podłączenie terminala mobilnego do stacji bazowej i komputera
-zakres funkcjonalny aplikacji może być dowolnie modyfikowany zgodnie z potrzebami firmy
-apliakcja wspiera wykorzystanie kodów kreskowych i RFID do identyfikacji towarów, miejsca składowania, partii, numerów serii, paczek i innych cech które należy śledzić
-automatyzuje obsługiwane procesy i przyspiesza czas ich realizacji
-redukuje ilość błędów

Prócz kompleksowych rozwiązań w naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

-Czytniki kodów kreskowych:
-Czytniki ręczne kablowe
-Czytniki ręczne bezprzewodowe
-Czytniki stacjonarne
-Mikrokioski

Terminale mobilne:
-Skanery pierścieniowe i naręczne
-Terminale ręczne
-Terminale wózkowe
-Narzędzia aplikacji mobilnych
-Przykładowe zastosowania
-Tablety i komputery przemysłowe

Drukarki:
-Drukarki / kodery RFID
-Drukarki kart plastikowych
-Przemysłowe mechanizmy drukujące
-Drukarki OEM / kioskowe
-Drukarki przenośne / mobilne
-Drukarki półprzemysłowe
-Automatyczne aplikatory
-Drukarki biurowe i opasek na rękę
-Drukarki przemysłowe
-Zadruk etykiet metodą termiczną oraz termotransferową

WI-FI:
-Przełączniki bezprzewodowe
-Punkty dostępowe


TECHNOLOGIA RFID
-Czytniki RFID
-Znaczniki RFID
-RFID dla pralni przemysłowych
-Anteny RFID

Leasing sprzętu informatycznego, oprogramowania i usług.

Klientami firmy są polskie przedsiębiorstwa i koncerny międzynarodowe reprezentujące takie gałęzie gospodarki jak: handel hurtowy i detaliczny, dystrybucję, przemysł spożywczy, lekki i ciężki.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 05-2019EMIL - 05-2019EMIL - 04-2019EMIL - 04-2019EMIL - 03-2019EMIL - 03-2019EMIL - 02-2019EMIL - 02-2019Zobacz więcej publikacji