NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Drabina MF.TS

100MFTS
MFTS
MFTS_2
MFTS-tab
AKALA FARAONE Sp. z o.o.
DostawcaAkala Faraone Sp. zo.o.
MarkaAKALA FARAONE Sp. z o.o.
Nośność [kg]150
Wysokość [mm]3090
Szerokość [mm]900
Długość [mm]1800

Kontakt w sprawie oferty

Akala Faraone Sp. zo.o.
Ul. Prosta 32, Łozienica
72-100 Goleniów
+48 91 579 03 90
+48 91 579 03 94
www.faraone.pl
info@faraone.pl

Drabina magazynowa przejezdna. Jest stosowana w magazynach, halach. Jej atutem jest pionowa część tylna, która pozwala na jak najbliższe podjechanie do np.: półek magazynowych. Drabina bardzo wygodna, gdyż kąt wchodzenia wynosi 60 stopni. Bezpieczna platforma aluminiowa 52x62 cm z antypoślizgowym podestem i zabezpieczającymi poręczami ochronnymi. Drabina posiada wygodne stopnie o szerokości 15 cm. Drabina jest wytrzymała i stabilna dzięki zastosowaniu stabizlizatorów krzywych. Zabezpieczona przed przechyłem bocznym. Przemieszczanie drabiny ułatwiają kółka systemu Sicur – Stop.

W 1994 roku Faraone tworzy w Polsce spółkę Akala Faraone w Lipianach z polskimi wspólnikami, która następnie przechodzi w 100% w ręce Faraone. W 2006 roku rynek Polski się rozszerza. Powstaje nowy zakład w Goleniowie. Na terenie o powierzchni 30.000 m2.

Nasza firma zajmuje się wprowadzaniem bezpieczeństwa pracy na wysokości. Produkcja sprzętu bezpiecznego i poprawiającego komfort pracy profesjonalistów na wysokości jest naszą misją. Rezultaty naszej pracy potwierdzają, że wygoda użytkownika i przestrzeganie norm może iść w parze z wymaganiami klientów, tworząc sprzęt rozpowszechniony i doceniany w całej Europie i na Świecie. Produkty, które opuszczają naszą fabrykę, są atestowane i certyfikowane, a te które wykonywane są na indywidualne zamówienie, dostosowane są do norm i dyrektyw BHP obowiązujących w kraju zamawiającego i na jego rynku.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

Zobacz więcej publikacji

Bezpieczny Magazyn - miesięcznik o bezpiecznym magazynie

Zobacz więcej publikacji